У Гарнізонному храмі відбулося урочисте відкриття та освячення «Простору Сміливих»

-
Post font size
+

21 лютого, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, відбулося урочисте відкриття та освячення «Простору Сміливих».

«Простір Сміливих» – це проєкт пізнавально-інформативного дозвілля для дітей військовослужбовців, який включає організацію різних гуртків, творчу та інтерактивну діяльності.

Захід розпочався Молебнем до Пресвятої Богородиці. Молитву очолив Архиєпископ і митрополит Львівський Високопреосвященніший Владика Ігор.

Після завершення спільної молитви урочистості продовжилися вже безпосередньо у «Просторі Сміливих». Відтак, Високопреосвященніший Владика Ігор разом з капеланами освятив приміщення.

Митрополит Ігор звернувся з подячним словом до капеланів, жертводавців та усіх присутніх.

«Дякую священникам Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та усім добродіям. Завдяки вашій невтомній праці діти наших Захисників та Захисниць матимуть можливість проводити своє дозвілля у освячених і гарно обмебльованих приміщеннях. Висловлюю щиру подяку Владиці Богданові Данилу, єпископу єпархії Святого Йосафата із осідком у м. Парма (штат Огайо, США), пані Вірі Беньо та усім людям доброї волі. Завдяки вашій жертві «Простір Сміливих» прийняв такий благородний вигляд. Очевидно, що всіх діток неможливо тут прийняти, але допомогти одній дитині – означає допомогти цілому її світові. Нехай Господь захищає усіх дітей наших Захисників та Захисниць та благословляє їх», – сказав Владика Ігор.

Зазначимо, що «Простір Сміливих» відкрито у результаті співпраці Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ та Управління освіти Львівської міської ради.

На заході був присутній Андрій Закалюк, начальник управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради.

«Нам дуже важливо, щоб кожен квадратний метр цих приміщень служив нашим дітям. Дуже важливо, щоб у цій синергії міста та Церкви ми могли приносити діткам те, що вони не завжди можуть отримати у школі чи вдома. Дякуємо отцю Тарасові Михальчуку за те, що він був основним двигуном усіх цих процесів та змін. Важливо, що у «Просторі Сміливих» діти завжди будуть чути Слово Боже»,
– підкреслив Андрій Закалюк.

«Простір Сміливих» оснащений комфортними умовами для спільної молитви батьків та їхніх дітей під час Божественних Літургій у Гарнізонному храмі. У приміщенні встановлено екран, за допомогою якого відбуватиметься онлайн-трансляція Богослужінь, а також тут розташована міні-ігрова зона для малюків. Після знайомства з дітьми працівники Простору будуть формувати програму на основі їхніх запитів. Наразі планується проведення гуртків з вивчення англійської мови, майстер-класів та тематичних зустрічей.

Голова Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Тарас Михальчук висловив вдячність усім доброчинцям, які долучилися до створення «Простору Сміливих».

«Хочу наголосити, що до реалізації цієї ідеї ми прямували багато років. Насамперед дякую управлінню освіти Львівської міської ради за співпрацю. Також дякую в. о. директора школи № 62 Оксані Гурей. Дякую ідейникові та архітекторові Маркові Савицькому, який це все планував, реставраторам храму, будівельній компанії. Дякую братові Олегові Малиновському та пані Вікторії Стасишин за ідейне наповнення та функціонування «Простору Сміливих». Висловлюю свою вдячність усім нашим жертводавцям, зокрема Владиці Богданові Данилу, єпископу єпархії Святого Йосафата із осідком у м. Парма (штат Огайо, США), та усім вірним єпархії. Дякую Благодійному фонду Святого Миколая в особі директора Володимира Беньо. Нехай Бог благословляє усіх нас на плідну працю», – закцентував отець Тарас Михальчук.

Джерело: Капеланство

Останні новини

Молодіжна комісія Львівської архиєпархії провела підсумкову зустріч для молодіжних спільнот — «Крапка» та нагородили кращу молодіжну спільноту 2024...
Центр гідності дитини Українського Католицького Університету повідомив, що 15 із 15 архи(єпархій) та екзархатів Українська Греко-Католицька Церква пройшли...
Секретаріат душпастирства молоді Львівської провінції редемптористів запрошує сім'ї та молодь від 18 років на Форум «Любов.RRO», який відбудеться...
У суботу, 25 травня 2024 року, завершились травневі передподружні навчання при Референтурі Родини Львівської Архиєпархії. Про це повідомляє...
У неділю, 26 травня 2024 року, у Катедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці та святого апостола Андрія у Мюнхені,...