В Архикатедральному Соборі Святого Юрія для почитання виставили копію Вифлеємської ікони Пресвятої Богородиці

-
Post font size
+

У час Різдвяного посту в Архикатедральному Соборі Святого Юрія для почитання виставили копію Вифлеємської ікони Пресвятої Богородиці.

Щодня, впродовж Різдвяного посту, в Архикатедральному Соборі св. Юрія служитимуть Молебень до Пресвятої Богородиці перед Вифлеємською іконою Матері Божої:

▫️ у понеділок, вівторок, середу, четвер та п’ятницю ― після Божественних Літургій о 𝟭𝟬-ій та 𝟭𝟴:𝟬𝟬 год.;
▫️ у суботу ― після Божественної Літургії о 𝟵-ій год.;
▫️ у неділю ― після Божественної Літургії об 𝟭𝟭-ій год.

Ласкаво запрошуємо до спільної молитви!

Дякуймо Богові за те, що дав нам Богородицю як люблячу і ніжну Матір; прибігаймо до Нашої Небесної Неньки у всіх наших бідах і труднощах і пам’ятаймо, що саме за посередництвом Пресвятої Богородиці ми зможемо випросити собі благодаті у Господа, бо, як молимося у молитві: «Ще не чувано ніколи, щоб Вона не помогла».

Історична довідка:

Вифлеємська Чудотворна ікона – це єдина із прославлених ікон Божої Матері, на якій Пресвята Діва усміхається, тоді як традиційно в іконографії Богородиця зображується серйозною, скорботною або замилуваною. Постійне місце перебування Вифлеємської Чудотворної ікони Божої Матері – базиліка Різдва Христового у Вифлеємі, поблизу спуску в Печеру Різдва, де народився Христос.

До Пресвятої Богородиці на честь її ікони Вифлеємської моляться про дарування дітей, про їхнє благополуччя, про сімейне щастя. При будь-яких життєвих обставинах вірні звертаються в молитвах до Пречистої Богородиці і просять про її допомогу.

Останні новини

27 неділя Еф 6,10-17; Лк 13,10-17 (о. д-р Турконяк Р.) Ясниська 10.12.2023. До ефесян святий апостол Павло писав,...
Зачаття святою Анною пречистої діви Марії Гл 5,22-6,2; Лк 10,19-21 (о. д-р Турконяк Р.) Храм Непорочного Зачаття, м....
На свято Миколая Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор з душпастирськими відвідинами побував на Парафії Святого Миколая в селі...
Можемо сказати, що ми самі небагато маємо, щоб ділитися. Але ніхто з нас не є таким бідним, щоб...
Святого Миколая 1Тм 5,22-6,11; Лк 18,15-17,26-30 (о. д-р Турконяк Р.) Чернилява 06.12.2023. Святий апостол Павло дбав про своїх...