У Золочівському та Княжому деканатах Львівської Архиєпархії УГКЦ вшанували священномученика Йосафата

-
Post font size
+

8 жовтня у Золочівському палаці культури з нагоди 400-річчя мучеництва святого священномученика Йосафата відбулася духовно-мистецька програма «Апостол єдности».

Захід відбувся за участі солістів, хору та оркестру Заслуженої академічної капели України «Трембіта».

Програму підготували:

Диригент – Володимир Вівчарик.
Ведуча – Марія Христинич.
Автор проєкту – Михайло Перун.

Організатори програми: Золочівський та Княжий деканати Львівської Архиєпархії УГКЦ, Золочівський Монастир Вознесіння ГНІХ ЧСВВ й Фундація «Андрей».

У проєкті також співпрацювали о. Микола Мандрик ― декан Княжого деканату та о. Павло Федусів, ЧСВВ ― ігумен Золочівського монастиря оо. Василіян.

― Священномученик Йосафат ― подвижник віри, який із особливою жертовністю прославляв Церкву і вболівав за її єдність. І ця боротьба відбувалася не лише в релігійному, а й у політичному вимірі. Ми мусимо пам’ятати наших святих і помножувати їхнє насліддя, ― зазначив у коментарі про подію декан Золочівського деканату отець Михайло Сукмановський.

Про те, що такі заходи важливі і затребувані свідчить те, що вшанувати пам’ять священномученика Йосафата прийшло понад 500 глядачів.

― Духовно-мистецька програма «Апостол єдности» спрямована на людей, які прагнуть поглибити свої знання про святих нашої Церкви та почерпнути цінні приклади глибини віри, ― додав отець Михайло.

Останні новини

27 неділя Еф 6,10-17; Лк 13,10-17 (о. д-р Турконяк Р.) Ясниська 10.12.2023. До ефесян святий апостол Павло писав,...
Зачаття святою Анною пречистої діви Марії Гл 5,22-6,2; Лк 10,19-21 (о. д-р Турконяк Р.) Храм Непорочного Зачаття, м....
На свято Миколая Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор з душпастирськими відвідинами побував на Парафії Святого Миколая в селі...
Можемо сказати, що ми самі небагато маємо, щоб ділитися. Але ніхто з нас не є таким бідним, щоб...
Святого Миколая 1Тм 5,22-6,11; Лк 18,15-17,26-30 (о. д-р Турконяк Р.) Чернилява 06.12.2023. Святий апостол Павло дбав про своїх...