У видавництві «Свічадо» вийшла друком книга отця Михайла Димида «Відро цементу»

-
Post font size
+

Вже сама назва провокує відкрити її, щоб дізнатись до чого тут цемент? І як відчитується його символізм у цих текстах?

Підказкою слугують слова Маґдалини Димид з передмови до книги:

«Дорогі отці, катехити, виховники і батьки! Дякую вам за те, що відкрили цю книжку, адже це означає, що у вас дуже важлива місія — говорити з дітьми про Бога, а отже долучитися до будівництва нового фундаменту їхнього життя. Кожна проповідь із цієї книжки — це ще одне відро цементу для скріплення цього фундаменту; замість піску найкраще використовувати щирість; щирість замініть любов’ю; ну і, звісно, замість води додайте свободу».

Автор — Михайло Димид, священник, журналіст, доктор Східного Права, ректор Львівської Богословської Академії, батько 5-х дітей, чоловік Іванки Крип’якевич.

Щоб побудувати добру розмову про Боже слово з дітьми потрібна щирість та безпосередність, легкість викладу і неабияка креативність. Все це поєдналось у проповідях до дітей, які виголошував під час недільних Літургій упродовж церковного року отець Михайло. Втім, це не класичні проповіді, а радше розмови, в яких чутно голос не лише священника, а й слухачів-дітей: у церкві їм затишно і вільно, як удома. Бо ж вони прийшли в храм до свого Небесного Татка, з яким можна поділитися всім: і своїми радощами, і хвилюваннями, і забавками. А ще можна поставити не одне запитання і не боятися, що Татко сваритиме чи покарає.

Обкладинка і художнє оформлення Іванки Крип’якевич. Видання проілюстроване роботами дітей з Іванчиної Майстерні.

Книга стане корисною для священників, катехитів, виховників, а також для батьків, які разом з дітьми читають Боже Слово і ним живуть щоденно.

Книгу можна придбати на сайті видавництва «Свічадо»

Останні новини

27 неділя Еф 6,10-17; Лк 13,10-17 (о. д-р Турконяк Р.) Ясниська 10.12.2023. До ефесян святий апостол Павло писав,...
Зачаття святою Анною пречистої діви Марії Гл 5,22-6,2; Лк 10,19-21 (о. д-р Турконяк Р.) Храм Непорочного Зачаття, м....
На свято Миколая Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор з душпастирськими відвідинами побував на Парафії Святого Миколая в селі...
Можемо сказати, що ми самі небагато маємо, щоб ділитися. Але ніхто з нас не є таким бідним, щоб...
Святого Миколая 1Тм 5,22-6,11; Лк 18,15-17,26-30 (о. д-р Турконяк Р.) Чернилява 06.12.2023. Святий апостол Павло дбав про своїх...