З нагоди свого дня народження «Живе телебачення» запрошує на «Живу зустріч»

З нагоди десятиріччя команда «Живого телебачення» хоче зустрітися з друзями. Святкування відбудеться 13 серпня в Патріаршому домі у Львові, що на проспекті Івана Павла ІІ, 35 б (колишня вул. Хуторівка).З нагоди десятиріччя команда «Живого телебачення» хоче зустрітися з друзями. Святкування відбудеться 13 серпня в Патріаршому домі у Львові, що на проспекті Івана Павла ІІ, 35 б (колишня вул. Хуторівка).

З нагоди свого дня народження «Живе телебачення» запрошує на «Живу зустріч»
13 серпня 2023, 11:0034
З нагоди десятиріччя команда «Живого телебачення» хоче зустрітися з друзями. Святкування відбудеться 13 серпня в Патріаршому домі у Львові, що на проспекті Івана Павла ІІ, 35 б (колишня вул. Хуторівка).

З нагоди свого дня народження «Живе телебачення» запрошує на «Живу зустріч»
Початок об 11:00. Перший урочистий захід — Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Співатиме хор, який переможе в конкурсі парафіяльних хорів з нагоди 10-річчя «Живого телебачення». Його обере кваліфіковане журі. Конкурс ще триває.

О 13:30 розпочнеться концерт відомих релігійних гуртів і виконавців. Серед учасників — духовий оркестр Львівської духовної семінарії, гурти «Кана» і «PopryVse», Ярослав Ґеник, о. Юрій Тихий, о. Василь Брона та інші. Ведучий — о. Тарас Плетеня.

О 18:00 — вечірня музична молитовна програма на березі озера. Учасники: о. Руслан Грех та ієрм. Лука Михайлович, о. Олексій Саранчук.

О 20:00 — спільна Ісусова молитва з о. Лукою Михайловичем та спільнотою «Передання».

На вас також чекають цікаві зустрічі, конкурси, нагородження, дитяча програма, фудкорти, фотозона та ще різні цікавинки, про які не хочемо розповідати передчасно.

Чому у Львові, а не в Києві? Ми бачимо статистику, що більшість наших глядачів проживає на Заході України. Нашу локацію ми обрали, бажаючи спростити можливість прийти/приїхати всім охочим. Після нашої перемоги така зустріч обов’язково відбудеться в Києві!

«Живе телебачення» чекає на друзів!

*Для узгодження організаційних моментів просимо зголоситися гостей події тут. Так ми зможемо зробити цей день ще кращим! Між зареєстрованими гостями розігруємо цінний подарунок — бурштинову вервицю.

Стисло про «Живу зустріч»:

Неділя, 13 серпня, Патріарший дім у Львові, пр. Івана Павла ІІ, 35 б (колишня вул. Хуторівка):

— 11:00 — Архиєрейська Літургія з Блаженнішим Святославом;

— 13:30 — Концерт християнських гуртів та виконавців;

— 18:00 — Вечірня музична молитовна програма на березі озера;

— 20:00 — Спільна Ісусова молитва

Повідомляють у Департаменті інформації УГКЦ

Останні новини

27 неділя Еф 6,10-17; Лк 13,10-17 (о. д-р Турконяк Р.) Ясниська 10.12.2023. До ефесян святий апостол Павло писав,...
Зачаття святою Анною пречистої діви Марії Гл 5,22-6,2; Лк 10,19-21 (о. д-р Турконяк Р.) Храм Непорочного Зачаття, м....
На свято Миколая Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор з душпастирськими відвідинами побував на Парафії Святого Миколая в селі...
Можемо сказати, що ми самі небагато маємо, щоб ділитися. Але ніхто з нас не є таким бідним, щоб...
Святого Миколая 1Тм 5,22-6,11; Лк 18,15-17,26-30 (о. д-р Турконяк Р.) Чернилява 06.12.2023. Святий апостол Павло дбав про своїх...