З нагоди свого дня народження «Живе телебачення» запрошує на «Живу зустріч»

З нагоди десятиріччя команда «Живого телебачення» хоче зустрітися з друзями. Святкування відбудеться 13 серпня в Патріаршому домі у Львові, що на проспекті Івана Павла ІІ, 35 б (колишня вул. Хуторівка).З нагоди десятиріччя команда «Живого телебачення» хоче зустрітися з друзями. Святкування відбудеться 13 серпня в Патріаршому домі у Львові, що на проспекті Івана Павла ІІ, 35 б (колишня вул. Хуторівка).

З нагоди свого дня народження «Живе телебачення» запрошує на «Живу зустріч»
13 серпня 2023, 11:0034
З нагоди десятиріччя команда «Живого телебачення» хоче зустрітися з друзями. Святкування відбудеться 13 серпня в Патріаршому домі у Львові, що на проспекті Івана Павла ІІ, 35 б (колишня вул. Хуторівка).

З нагоди свого дня народження «Живе телебачення» запрошує на «Живу зустріч»
Початок об 11:00. Перший урочистий захід — Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Співатиме хор, який переможе в конкурсі парафіяльних хорів з нагоди 10-річчя «Живого телебачення». Його обере кваліфіковане журі. Конкурс ще триває.

О 13:30 розпочнеться концерт відомих релігійних гуртів і виконавців. Серед учасників — духовий оркестр Львівської духовної семінарії, гурти «Кана» і «PopryVse», Ярослав Ґеник, о. Юрій Тихий, о. Василь Брона та інші. Ведучий — о. Тарас Плетеня.

О 18:00 — вечірня музична молитовна програма на березі озера. Учасники: о. Руслан Грех та ієрм. Лука Михайлович, о. Олексій Саранчук.

О 20:00 — спільна Ісусова молитва з о. Лукою Михайловичем та спільнотою «Передання».

На вас також чекають цікаві зустрічі, конкурси, нагородження, дитяча програма, фудкорти, фотозона та ще різні цікавинки, про які не хочемо розповідати передчасно.

Чому у Львові, а не в Києві? Ми бачимо статистику, що більшість наших глядачів проживає на Заході України. Нашу локацію ми обрали, бажаючи спростити можливість прийти/приїхати всім охочим. Після нашої перемоги така зустріч обов’язково відбудеться в Києві!

«Живе телебачення» чекає на друзів!

*Для узгодження організаційних моментів просимо зголоситися гостей події тут. Так ми зможемо зробити цей день ще кращим! Між зареєстрованими гостями розігруємо цінний подарунок — бурштинову вервицю.

Стисло про «Живу зустріч»:

Неділя, 13 серпня, Патріарший дім у Львові, пр. Івана Павла ІІ, 35 б (колишня вул. Хуторівка):

— 11:00 — Архиєрейська Літургія з Блаженнішим Святославом;

— 13:30 — Концерт християнських гуртів та виконавців;

— 18:00 — Вечірня музична молитовна програма на березі озера;

— 20:00 — Спільна Ісусова молитва

Повідомляють у Департаменті інформації УГКЦ

Останні новини

Молодіжна комісія Львівської архиєпархії провела підсумкову зустріч для молодіжних спільнот — «Крапка» та нагородили кращу молодіжну спільноту 2024...
Центр гідності дитини Українського Католицького Університету повідомив, що 15 із 15 архи(єпархій) та екзархатів Українська Греко-Католицька Церква пройшли...
Секретаріат душпастирства молоді Львівської провінції редемптористів запрошує сім'ї та молодь від 18 років на Форум «Любов.RRO», який відбудеться...
У суботу, 25 травня 2024 року, завершились травневі передподружні навчання при Референтурі Родини Львівської Архиєпархії. Про це повідомляє...
У неділю, 26 травня 2024 року, у Катедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці та святого апостола Андрія у Мюнхені,...