«Служіння вимагає великої інвестиції любові», – Владика Володимир звершив дияконське рукоположення Віталія Лозинського

Вчора 19 березня, у Хрестопоклінну неділю, у храмі святого Володимира, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії владика Володимир у співслужінні студентських капеланів звершив дияконське рукоположення Віталія Лозинського.

Під час проповіді владика Володимир повідомив, що цього дня усі присутні стануть свідками народження до дияконського служіння співбрата Віталія Лозинського.

«Це велике свято в капелансько-студентській родині. Але згодом почнеться будень з багатьма викликами. Служіння вимагає великої інвестиції любові. Щире віддане служіння несе людям свято. Нехай Твоє служіння перетворює будень в свято тим, до кого будеш посланий», – побажав святитель.

«На кінець Святої Літургії вітаємо того заради кого ми тут зібралися. Вітаємо нашого новопоставленного диякона Віталія», – сказав владика Володимир.

«Пам’ятай, що служіння вимагає жертовності. Особливого цього потребують студенти. Бо мабуть піти по гуртожитках десь на рівні полігону. Важко туди достукатися, а ще важче знайти ключ до сердець студентів. Памятай також, що тобі також всього не вдасться. Це треба вміти в покорі прийняти. Ти не є Богом, а людиною. Сьогодні тебе звідси виводили від людей. Щиро дякую батькам за дар твого життя, дружині Ірині. Всій семінарійній родині і капеланській родині, з якою залишаєшся надалі», – додав архиєрей.

«Просто дякую і прошу про молитву», – сказав у подячному слові новопоставлений диякон Віталій Лозинський.

Фотоальбом – тут

Останні новини

Неділя святих Отців, Ді 20,16-18,28-36. Ів 17,1-13 (о. д-р Турконяк Р.) Собор святого Юрія 28.05.2023. Вчора ввечері, коли...
Слово Боже. Отак мовив Ісус, а підвівши очі свої до неба, проказав: «Отче, прийшла година! Прослав свого Сина,...
У середу, 24 травня, за участі Митрополита і Архиєпископа Львівського Ігоря відбувся 9-ий науково-практичний загальноархиєпархіальний літургійний круглий стіл...
Слово Боже. І все, що попросите в моє ім’я, те вчиню, щоб Отець у Сині прославився. Вчиню, коли...
Слово Боже. «Господи, – каже до нього Тома, – не знаємо, куди Ти йдеш. І як нам знати...