«Служіння вимагає великої інвестиції любові», – Владика Володимир звершив дияконське рукоположення Віталія Лозинського

Вчора 19 березня, у Хрестопоклінну неділю, у храмі святого Володимира, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії владика Володимир у співслужінні студентських капеланів звершив дияконське рукоположення Віталія Лозинського.

Під час проповіді владика Володимир повідомив, що цього дня усі присутні стануть свідками народження до дияконського служіння співбрата Віталія Лозинського.

«Це велике свято в капелансько-студентській родині. Але згодом почнеться будень з багатьма викликами. Служіння вимагає великої інвестиції любові. Щире віддане служіння несе людям свято. Нехай Твоє служіння перетворює будень в свято тим, до кого будеш посланий», – побажав святитель.

«На кінець Святої Літургії вітаємо того заради кого ми тут зібралися. Вітаємо нашого новопоставленного диякона Віталія», – сказав владика Володимир.

«Пам’ятай, що служіння вимагає жертовності. Особливого цього потребують студенти. Бо мабуть піти по гуртожитках десь на рівні полігону. Важко туди достукатися, а ще важче знайти ключ до сердець студентів. Памятай також, що тобі також всього не вдасться. Це треба вміти в покорі прийняти. Ти не є Богом, а людиною. Сьогодні тебе звідси виводили від людей. Щиро дякую батькам за дар твого життя, дружині Ірині. Всій семінарійній родині і капеланській родині, з якою залишаєшся надалі», – додав архиєрей.

«Просто дякую і прошу про молитву», – сказав у подячному слові новопоставлений диякон Віталій Лозинський.

Фотоальбом – тут

Останні новини

27 неділя Еф 6,10-17; Лк 13,10-17 (о. д-р Турконяк Р.) Ясниська 10.12.2023. До ефесян святий апостол Павло писав,...
Зачаття святою Анною пречистої діви Марії Гл 5,22-6,2; Лк 10,19-21 (о. д-р Турконяк Р.) Храм Непорочного Зачаття, м....
На свято Миколая Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор з душпастирськими відвідинами побував на Парафії Святого Миколая в селі...
Можемо сказати, що ми самі небагато маємо, щоб ділитися. Але ніхто з нас не є таким бідним, щоб...
Святого Миколая 1Тм 5,22-6,11; Лк 18,15-17,26-30 (о. д-р Турконяк Р.) Чернилява 06.12.2023. Святий апостол Павло дбав про своїх...