Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко подякував Українській Греко-Католицькій Церкві за співпрацю

-
Post font size
+

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко висловив слова подяки Отцю і Главі Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішому Святославу за співпрацю.

«Прийміть від мене особисто, від команди Міністерства охорони здоров’я та від медичної спільноти України щиру подяку за багаторічну співпрацю, а особливо за велику підтримку і допомогу, яку надає УГКЦ у ці складні для усіх нас і нашої країни часи», — написав міністр у подячному листі.

«Ми пам’ятаємо, — мовиться у тексті, — і цінуємо Вашу прогресивну позицію з підтримки духовенства заходів, спрямованих на захист населення від небезпечних інфекційних хворіб».

Проте особливу подяку п. Ляшко висловлює за донесення до світу правди про війну в Україні, за допомогу медичним закладам, за розвиток медичного капеланства.

Зараз, як ніколи, важлива психологічна підтримка хворих людей і медичних працівників, щоби вони залишалися ефективними та стійкими.

Міністр висловив сподівання на продовження співпраці з УГКЦ у майбутньому для зміцнення ментального й фізичного здоров’я українців, для відновлення медичної системи і країни загалом.

Департамент інформації УГКЦ

Останні новини

13 червня 2024 року у приміщенні Будинку офіцерів владика Володимир у співслужінні військових капеланів освятив «Вибір» - простір...
Вознесіння ГНІХ Ді 1,1-12, Лк 24,36-53. Храм Вознесіння, Левандівка 13.06.2024. Святий апостол Лука описує у книзі Діяння подію...
Через Вознесіння Ісуса Христа не пропадає його любов до світу, вона присутня серед нас. Не шукаймо Ісуса за...
Ді 18,22-28; Ів 12,36-47. Храм святого Онуфрія, Львів 12.06.2024. Святий апостол Павло обходив міста, щоб голосити слово Боже....
Звідки черпати сили в час війни? Пресслужба Львівської Архиєпархії ініціювала зустріч із представниками львівських медіа. Розпочався захід з...