У Львові відбувся вишкіл лідерів євангелізаційної програми «Католицизм: мандрівка до серця віри»

-
Post font size
+

У монастирі сестер святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії у Львові 2–4 вересня проходив вишкіл лідерів євангелізаційної програми для молоді та дорослих «Католицизм: мандрівка до серця віри».

Ця євангелізаційна програма є унікальною розробкою від «World on Fire» для занять у малих групах у парафіях. Програма побудована на основі книжки та 10-серійного фільму з однойменною назвою, який кіноексперт і меценат проєкту в Україні Богдан Батрух називає «шедевром духовного кіно».

Автором фільму є Роберт Баррон — американський католицький єпископ, знаний проповідник, письменник і богослов.

Спікерами на вишколі були о. Олег Кіндій — викладач богослов’я та богословський редактор програми, п. Ксенія Ємшина — психологиня, фасилітаторка, тренерка молодіжних програм, с. Климентія Луків, Згромадження сестер св. Йосафата УГКЦ — координаторка проєкту «Католицизм» в Україні.

Участь у вишколі взяли представники з різних осередків Товариства українських студентів-католитків «Обнова», сестри-монахині й активні миряни.

Протягом трьох днів кожен зміг відчути себе в двох ролях: як учасник і як лідер програми. Організаторами вишколу було передбачено ознайомлення з програмою, з основами фасилітації груп, а також самостійне опрацювання навчальних матеріалів, перегляд фільму та ділення в малих групах.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ

Останні новини

Подякувати Господеві та просити за перемогу і мир в Україні зійшлися сьогодні, 5 лютого, львів’яни і гості міста...
Неділя митаря і фарисея 2Тм 3,10-15; Лк 18,10-14 (о. Тур.) Святий апостол Павло звертався до свого учня Тимофія...
Сестра Анна Сторож зі згромадження Сестер Милосердя святого Вінкентія дала інтерв’ю в межах проєкту «Сучасне чернецтво» телеканалу «Перший...
Проповідь владики Володимира у неділю митаря і фарисея в Архикатедральному соборі святого Юра. Лк. 18, 10-14. Можливо хтось...
Колектив Курії Львівської Архиєпархії висловлює щирі співчуття головному бухгалтерові Ірині Пашковській з приводу непоправної втрати ― смерті батька....