Круглий стіл на тему: “Християнська сім’я – запорука майбутнього України”

-
Post font size
+

19 лютого 2020 року в Українському Католицькому Університеті відбувся круглий стіл на тему: “Християнська сім’я – запорука майбутнього України”, який зібрав духовенство, представників громадськості та лідерів мирянських спільнот.

Доповідачами були експерти – священники різних конфесій, журналісти, медики, психологи, юристи, громадські діячі, представники науки, кандидати наук, депутати, директори шкіл:
– Олеся Кука – директор Інституту Родини,
– Марія Ярема – викладач школи біоетики,
– Віталій Тимань – голова мирянської організації “Тато-нет”,
– Юрій Підлісний – завкафедри політології, УКУ,
– Петро Гусак – доцент кафедри філософії, УКУ,
– о. Юстин Бойко – синкел в справах монашества ЛА УГКЦ,
– о. Михайло Сивак – проректор, Львівська Православна Богословська Академія ПЦУ, Андрій Комарницький – член НТШ, кандидат мистецтвознавства,
– Богдан Панкевич – український політик, громадський діяч, публіцист, дипломат.
– Юрій Зошій – президент ГО “Скаутство Європи в Україні”,
– Олена Гнатюк – медик, сімейний лікар,
– Назар Курка – адвокат, юрист,
– Руслан Зуєв – пастор протестантської церкви,
– Оксана Кочерган – засновниця католицької школи св. Софії,
– Василь Бабінець – польський підприємець, невіруючий.

Основні напрямні доповідей експертів:

 • Християнська модель виховання дітей і гендерні виховні стандарти: порівняльний аспект для розуміння процесу формування сучасної людини як цілісної особистості.
 • Шляхи та ініціативи збереження сексуальної, Богом закладеної ідентичності особи людини від викликів сьогодення.
 • Проблема введення статевого виховання дітей у школах без шкідливого ідеологічного впливу.
 • Аналіз статевого виховання дітей у школах за стандартами ООН і ЄС.
 • Відсутність правдивої і об’єктивної інформації у ЗМІ щодо небезпек гендеризації освіти в Україні.
 • Аналіз поширених помилок гендерного трактування людської статевості у світлі вчення Біблії, Отців Церкви і пап римських (св. Папа Іван Павло 2, папа Венедикт 16, папа Франциск).
 • Основи християнської сім’ї сьогодні: вдома, в школі, у громадському суспільстві, в Церкві та державі. Виклики гріховного модернізму у гендерній ідеології – загроза завтрашньому дню наших дітей.
 • Аналіз тривожної демографічної ситуації зі скороченням населення в Україні: шляхи вирішення.
 • Проблема абортів у контексті зростаючого впливу гендерної ідеології.
 • Основні відповіді християнського вчення на болючу проблему сьогодення для цілого людства: розмивання моральних цінностей.
 • Впровадження стандартів гендерної ідеології в освітньо-виховний процес України: питання сумісності з християнськими, родинними і національними традиціями українського народу.
 • Антидискримінаційна експертиза шкільних підручників МОН України — приклад шкідливого ідеологічного втручання у навчально-виховний процес.
 • Аналіз існуючих фактів пропаганди сексу для задоволення серед підлітків в Україні через інтернет-ресурси і мас-медіа – євангелізаційна та просвітницька діяльність у протидії цьому.
 • Останні новини

  Цими вихідними, 12-14 квітня, у Зарваниці зібрані духівники, координатори, голови осередків молодіжного руху нашої Церкви «Українська молодь —...
  В нинішній день стаємо учасниками священичого рукоположення нашого співбрата Ореста, який також перейшов різні етапи сходження в цей...
  Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор побував із душпастирським візитом у Згромадженні Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії у Львові....
  Усім відомо, що хто співає, той молиться двічі. Тож пресслужба Львівської Архиєпархії розпочинає новий проєкт, метою якого є...
  Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор звершив Архиєрейську Літургію з нагоди зʼїзду дружин священників Львівської Архиєпархії У своїй проповіді...