Митрополит Львівський відвідав парафію Пресвятого Серця Христового у Львові

-
Post font size
+

3 червня 2022 року Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський із пастирським візитом з нагоди святкування храмового празника відвідав парафію Пресвятого Серця Христового (м. Львів, вул. Диктова 2а).

У співслужінні сотрудників парафії та запрошених священнослужителів Митрополит звершив Архиєрейську Божественну Літургію. Слово проповіді владика скерував на роздуми над словами Христа із євангельського уривку третьої неділі по Зісланні Святого Духа, зокрема на образ ока, що є світлом тіла: «Коли задумаємося глибше, то зрозуміємо, що саме око не може бути лукавим, тому що його завдання бачити й чітко відтворювати побачені предмети тощо. А лукавство міститься у серці людини або в її розумі, який осуджує, дає вирок тому, що бачить око. Двоєдушність торкається людського сумління, коли людина бачить правду, а коментар чинить викривлений, неправдивий, підступний, словом – грішний. І тут світло, про яке говорив Ісус, що було в людині, після сказаної неправди, після якоїсь безглуздої видумки стає темрявою, тобто брехня перетворює людину в темну почвару… Виразні слова Господні усе ставлять на місце, бо хто своє життя керує на дорогу Господню – такі не ходитимуть у темноті, лише матимуть світло життя. Вибір один: світло або темнота; Господь або беззаконня». Важливо не журитися повсякденням, бо про це подбає Господь, а трудитися над чсистотою і спасенням своєї душі. «Менше журімося, а більше дякуймо Богові за Його велике милосердя та прихильність до грішного людського роду!» – закликав Митрополит.

По завершенні Літургії на подвір’ї храму було звершено Молебень до Христа Чоловіколюбця. Відтак Архиєрей окропив усіх вірних, що зібралися на спільну молитву, та уділив благословення. Також відбулося освячення молитовних речей.

Світлини

Останні новини

27 неділя Еф 6,10-17; Лк 13,10-17 (о. д-р Турконяк Р.) Ясниська 10.12.2023. До ефесян святий апостол Павло писав,...
Зачаття святою Анною пречистої діви Марії Гл 5,22-6,2; Лк 10,19-21 (о. д-р Турконяк Р.) Храм Непорочного Зачаття, м....
На свято Миколая Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор з душпастирськими відвідинами побував на Парафії Святого Миколая в селі...
Можемо сказати, що ми самі небагато маємо, щоб ділитися. Але ніхто з нас не є таким бідним, щоб...
Святого Миколая 1Тм 5,22-6,11; Лк 18,15-17,26-30 (о. д-р Турконяк Р.) Чернилява 06.12.2023. Святий апостол Павло дбав про своїх...