Львівські медики зібралися на спільну молитву та коляду

-
Post font size
+

10 лютого 2022 року відбулася різдвяна молитовна зустріч медичних працівників Львова та Львівщини.

Напередодні Всесвітнього дня хворого львівські медики зібралися на спільну молитву в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. св. Юра, 5). Тут Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, у співслужінні медичних капеланів ЛА звершив Молебень до Пресвятої Богородиці. Після молитви Архиєрей з духовним словом звернувся до численно зібраних медичних працівників, дякуючи їм за їхнє служіння, що є направду безцінним: «Ми чули на цьому молебні, який разом звершуємо, євангельське слово Луки про те, як Богородиця спішить послужити. Будучи сама потребуючою, вона йде послужити більш потребуючій. Це є також не раз така постава медика – будучи втомленим, часом, можливо, хворим, навіть якщо до цього не признаємося, – виснажені, вичерпані емоційно – ми про це забуваємо, тому що перед нашими очима є хворі люди, є пацієнти, яким ми прагнемо послужити».

На прикладі біблійних подій народження і перших років Христа владика окреслив присутність ангелів та інших помічників, які супроводжували Марію, Йосифа й Ісуса, порівнюючи їх зі служінням лікаря, який віддає себе недужим. Єпископ наголосив – без надії, віри та любові неможливо послужити людям.

«Ви багато робите доброго, але так собі скажіть щиро, стоячи тут, на тій спільній молитві: наскільки ми за наших пацієнтів молимось? Так, включаємо всі знання, наради, консиліуми – але наскільки ми за тих людей молимось? І ось зараз є саме найкраща мить, щоби ми молилися за своїх хворих… Коли ми віддамо Богові нашу молитву, наше життя – Він тоді займається нашими справами. Пацієнт – це є людина, яка терпеливо чекає одужання, а ми терпеливо чекаємо, щоб разом з нею радіти її одужанню» – наголосив проповідник.

Після молитви зустріч продовжилася колядою, вертепним дійством, частуванням і спілкуванням між присутніми, а також – нагородження медичних працівників грамотами і подяками від Митрополита Львівського Ігоря.

Світлини

Останні новини

Неділя святих Отців, Ді 20,16-18,28-36. Ів 17,1-13 (о. д-р Турконяк Р.) Собор святого Юрія 28.05.2023. Вчора ввечері, коли...
Слово Боже. Отак мовив Ісус, а підвівши очі свої до неба, проказав: «Отче, прийшла година! Прослав свого Сина,...
У середу, 24 травня, за участі Митрополита і Архиєпископа Львівського Ігоря відбувся 9-ий науково-практичний загальноархиєпархіальний літургійний круглий стіл...
Слово Боже. І все, що попросите в моє ім’я, те вчиню, щоб Отець у Сині прославився. Вчиню, коли...
Слово Боже. «Господи, – каже до нього Тома, – не знаємо, куди Ти йдеш. І як нам знати...