Початок навчального року в дитячому просторі «Ангелики»

-
Post font size
+

14 вересня 2021 року в дитячому просторі дошкільної освіти «Ангелики», що діє при Домі Милосердя Святого Миколая у Львові (вул. Короленка, 7), розпочався новий навчальний рік.

З нагоди урочистості заклад відвідав Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. Разом із капеланами, що опікуються Домом Милосердя, владика звершив спільну молитву і благословив дітей та вихователів «Ангеликів» на добре та радісне навчання.

Дитячий простір дошкільної освіти «Ангелики» – це християнський простір добра, любові, знань, взаємодопомоги, віри та радості. Засновником дитячого простору є місія «Центр Опіки Сиріт» Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, яка з 2009 року опікується дітьми-сиротами Львова та області. Простір надає послуги доброї та якісної освіти за доступною ціною.

Педагоги «Ангеликів» – це люблячі, творчі, життєрадісні люди, які своє життя присвятили дітям і є волонтерами молодіжного руху «Руки Допомоги». Основним завданням простору є християнське виховання та ціннісне збагачення дитини. Тому програма включає Літургії, молитви, катехизу та духовний супровід.

Джерело: фейсбук-сторінка о. Романа Прокопця

Останні новини

13-14 вересня 2021 року в Реколекційно-відпочинковому Центрі «Світлиця» в Брюховичах відбулася дводенна робоча зустріч протопресвітерів Львівської Архиєпархії, присвячена...
8 вересня 2021 року у Львові стартували “Дні УКУ” – святкування з нагоди початку нового академічного року. У...
14 вересня 2021 року в дитячому просторі дошкільної освіти «Ангелики», що діє при Домі Милосердя Святого Миколая у...
13 вересня 2021 року відбулися перші осінні деканальні збори під головуванням Протосинкела Львівської Архиєпархії Преосвященного владики Володимира. Зустріч...
Як душпастир, не можу уявити життя Церкви без молоді і молодіжної спільноти. Тут нема потреби навіть говорити про...