Про повний відпуст в Архикатедральному Соборі Святого Юрія у день празника Покрову Пресвятої Богородиці (1 жовтня)

-
Post font size
+

Апостольська Пенітенціарія, задля зросту побожності вірних та дбаючи про спасіння душ, на підставі спеціального її уповноваження з боку Святішого во Христі Отці і Господі нашому Отця Франциска, з Божого промислу Папи Римського, з небесної скарбниці Церкви прихильно вділяє повний відпуст усім і кожному з Христових вірних, який можна застосовувати також і для допомоги душам в чистилищі, при умові їх щирого каяття, визнання своїх гріхів у сповіді та прийняття Святого Причастя, до яких вони з побожністю приступили в Архикатедральному Соборі Святого Юрія, приймаючи активну участь у святкових богослужіннях, які в ньому відбуваються, чи в короткому проміжку часу принісши перед Богом молитву в наміренні поширення Святої Віри та за Святішого Отця, завершуючи їх молитвою Господньою, Символом Віри та прикликанням Пресвятої Богородиці у день празника Покрову Пресвятої Богородиці (1 жовтня).

Вірні Архиєпархії, котрі з огляду на вік, хворобу та іншу поважну причину не можуть відбути згаданого паломництва, можуть також отримати благодать повного відпусту за умови відречення від усілякого гріха та якщо висловлять намір в найближчому часі, як тільки це дозволять обставини, відбути три звичні умови, а також принаймні духовно долучаться до молитовного богослужбового вшанування Пресвятої Богородиці, що відбувається у храмі.

Витяг із декрету Апостольської Пенітенціарії.

Декрет дано в Римі, при будівлі Апостольської Пенітенціарії, 22 вересня року від Різдва Христового 2015, прот. N. 785/15/І.

При виконанні вищезгаданих умов повний відпуст можна отримати в Архикатедральному Соборі Святого Юрія протягом восьми днів посвяття празника Покрову Пресвятої Богородиці.

Останні новини

27 неділя Еф 6,10-17; Лк 13,10-17 (о. д-р Турконяк Р.) Ясниська 10.12.2023. До ефесян святий апостол Павло писав,...
Зачаття святою Анною пречистої діви Марії Гл 5,22-6,2; Лк 10,19-21 (о. д-р Турконяк Р.) Храм Непорочного Зачаття, м....
На свято Миколая Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор з душпастирськими відвідинами побував на Парафії Святого Миколая в селі...
Можемо сказати, що ми самі небагато маємо, щоб ділитися. Але ніхто з нас не є таким бідним, щоб...
Святого Миколая 1Тм 5,22-6,11; Лк 18,15-17,26-30 (о. д-р Турконяк Р.) Чернилява 06.12.2023. Святий апостол Павло дбав про своїх...