У Львові відбувся фестиваль “Вітер На-Дії”

-
Post font size
+

12 вересня 2021 року у Львові відбувся фестиваль “Вітер На-Дії”. Локація фестивалю – Український Католицький Університет.

Захід розпочали з Архиєрейської Божественної Літургії у храмі св. Софії Премудрості Божої, яку очолив Преосвященний Владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ. Владика підкреслив значення молодіжного заходу: “Ми прибули на фестиваль з різними відчуттями та питаннями, а більшість з нас стоїть на шляху пошуку свого покликання. Не біймося ставити питання Богові, і також отримати на нього відповідь. Божі заповіді є фундаментом для християнського життя. Важливо рухатися вперед до своєї цілі, адже кожна людина має своє покликання. Але через матеріальні спокуси людина ризикує втратити радість, а особливо зійти зі шляху до Царства Небесного. Храм – це школа, яка дивиться на велику перспективу і провадить до вічної радості. У цій школі завжди присутній великий і добрий вчитель. Тому вчімося робити правильні інвестиції у власне життя”.

Спільно на Літургії молився також отець Жоао Шагас з Риму, відповідальний за душпастирство молоді у Католицькій Церкві.

Цьогоріч гасло фестивалю – “Дзвін до змін”. Як зізнається отець Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді, цими словами закликають людей не зупинятися перед викликами пандемії коронавірусної хвороби. “Цим гаслом ми засвідчуємо, що пандемія не є проблемою. Це нагода до змін, зокрема пристосування до нової реальності. Адже будь-які труднощі є нагодою, щоб знайти себе”, – ділиться отець Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді.

Цьогоріч на фестивалі було організовано понад 40 дискусійних майданчиків, близько 120 спікерів. Для учасників також підготували денну та вечірню сцени для музичних виступів. Увечері відбувся музичний виступ від гуртів «ДикоBrass» і «ФІОЛЕТ». Хедлайнери концерту – електро-фольк гурт “Go_A” – представники України на пісенному конкурсі “Євробачення-2021”.

Джерело: Духовна велич Львова

Останні новини

13-14 вересня 2021 року в Реколекційно-відпочинковому Центрі «Світлиця» в Брюховичах відбулася дводенна робоча зустріч протопресвітерів Львівської Архиєпархії, присвячена...
8 вересня 2021 року у Львові стартували “Дні УКУ” – святкування з нагоди початку нового академічного року. У...
14 вересня 2021 року в дитячому просторі дошкільної освіти «Ангелики», що діє при Домі Милосердя Святого Миколая у...
13 вересня 2021 року відбулися перші осінні деканальні збори під головуванням Протосинкела Львівської Архиєпархії Преосвященного владики Володимира. Зустріч...
Як душпастир, не можу уявити життя Церкви без молоді і молодіжної спільноти. Тут нема потреби навіть говорити про...