У Львові відкрили новий великий спортивний комплекс «Боско-Арена»

-
Post font size
+

5 вересня 2021 року на вул. Дорога Кривчицька, 19Д у Львові відбулось відкриття сучасного спортивного залу «Боско-Арена» (20 х 40 метрів), що входить в спортивний комплекс Салезіанського згромадження УГКЦ. Великий спортивний зал спорткомплексу збудовано за кошти благодійних фондів Європи та міжнародних грантів.

Подія розпочалася із Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Митрополит Філадельфійський Борис у співслужінні численного духовенства.
«Всі разом радіємо тим відкриттям. У Святому Письмі Павло не раз вживає спортивні метафори, щоб пояснити, чим є духовне життя. Від древніх мудреців через усю християнську традицію звучить в різних формах ця істина, що в здоровому тілі здорова душа. Адже сказано, що «Ваше тіло є храмом Святого Духа». Відкриття цієї господи «Боско-Арена» є особливою подією у нашій Церкві, у нашому місті. Це є особливий етап служіння отців Селезіян. Нехай тут ніколи не буде жодної травми, а навпаки – лише здійснення мрій. Дякуємо всім, які причинилися і підтримували цей проєкт і духовно, і матеріально. Нехай сходить Господнє Благословення на вас», – сказав під час відкриття владика Борис, Архиєпископ і Митрополит Філадельфійський.

Далі слово мав міський голова Львова Андрій Садовий.
«Спільнота Селезіян, насправді, є особливою, тому що ви дбаєте не тільки за душу, ви дбаєте за тіло, за розум. Ви показали унікальний приклад, тому що не пригадую, щоб в Україні десь ще була спортивна арена імені святого. А тут ми маємо «Боско-Арену»! Я з цього маю дуже велику радість. Ви є прикладом, тому що ті діти, які надихаються вами, їх десятки-сотні. Тому велика вам подяка», – зазначив львівський мер.

з нагоди відкриття «Боско-Арени» міський голова вручив статуетку «Лев» о. Михайлові (Чабану), Провінційному настоятелеві Згромадження Салезіян УГКЦ.

«Боско-Арена – це епіцентр, де ми будемо займатися спортом, будемо старатись рости в спортивному сенсі і також в духовному. Це є перший крок. Наступний крок – за два-три тижні будемо відкривати разом з містом велике спортивне футбольне поле. Тому у нас буде ще один добрий привід зустрітися», – анонсував отець Михайло (Чабан).

«Я дуже рада бути тут сьогодні. Я живу і працюю в Мюнхені (Німеччина). Наша організація підтримує отців Салезіян вже 7 років. Ми разом зробили вже декілька навчальних проєктів. І ми щасливі, що у вас вдаються також спортивні проєкти. Дуже дякую за запрошення», – сказала почесна гостя Надія Тіль.

Відтак було підписано два символічні пам’ятні м’ячі з нагоди відкриття «Боско-Арени». А перший гол у цьому спортивному залі забив наймолодший вихованець Центру святого Івана Боско.

Джерело: Духовна велич Львова

Останні новини

13-14 вересня 2021 року в Реколекційно-відпочинковому Центрі «Світлиця» в Брюховичах відбулася дводенна робоча зустріч протопресвітерів Львівської Архиєпархії, присвячена...
8 вересня 2021 року у Львові стартували “Дні УКУ” – святкування з нагоди початку нового академічного року. У...
14 вересня 2021 року в дитячому просторі дошкільної освіти «Ангелики», що діє при Домі Милосердя Святого Миколая у...
13 вересня 2021 року відбулися перші осінні деканальні збори під головуванням Протосинкела Львівської Архиєпархії Преосвященного владики Володимира. Зустріч...
Як душпастир, не можу уявити життя Церкви без молоді і молодіжної спільноти. Тут нема потреби навіть говорити про...