Юрська молодь перебуває у «Мандрівці з Христом»

-
Post font size
+

У ці дні в м. Скадовськ триває щорічний християнський табір «Мандрівка з Христом» для молоді парафії влкмч. Юрія Переможця із м. Яворова, який організовує о. Тарас Собешкевич, її сотрудник.

Свою мандрівку молодь розпочала із відвідин Патріаршого собору Воскресіння ГНІХ у Києві, де її зустрів Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ. Молодь мала нагоду особисто поспілкуватись із Патріархом. На завершення зустрічі Глава УГКЦ благословив усіх присутніх. По завершенні зустрічі «Юрська молодь» на запрошення народного депутата Павла Бакунця відвідала Верховну Раду України та мала екскурсію м. Києвом, а відтак відбула до місця проведення табору.

Оскільки відпочинок на морі у таборі «Мандрівка із Христом» стосується не лише відпочинку для тіла, а перш за все духовного збагачення молодої особи, цьогорічна тема табору – «Головні гріхи та протилежні їм чесноти». Осердям духовного відпочинку у таборі є щоденна особиста зустріч молодої особи із Євхаристійним Христом. Звісно, кожен учасник табору окрім Божественної Літургії може приступити до Святої Тайни Покаяння. Неодмінним елементом щоденного молитовного життя табору є ранішня і вечірня молитви та тематичні катехизаційні науки. Варто зазначити, що відпочинок для тіла у таборі – це не лише купання в морі, а різні активні ігри, конкурси та вечори творчості. Табір триває, і попереду ще багато цікавих подій та позитивних емоцій.

Повідомив о. Богдан Луковський

Останні новини

24 липня 2021 року відбулася чисельна проща з Пустомит до Зарваниці. У ній взяли участь понад 500 осіб....
У ці дні в м. Скадовськ триває щорічний християнський табір «Мандрівка з Христом» для молоді парафії влкмч. Юрія...
20 липня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що у с. Дубровиця, Синкел у справах мирян Львівської Архиєпархії о....
Висловлюємо щирі співчуття! Відійшов до вічності о. Микола Кушнір, довголітній парох храму Покрову Пресвятої Богородиці с. Дубровиця Янівського...
Шестеро мам та чотирнадцять дітей протягом чотирьох днів відпочивали у Сколівських Карпатах. За підтримки управління соціального захисту департаменту...