У Страдчі відбулась зустріч спільнот Матерів в молитві Львівської Архиєпархії УГКЦ

-
Post font size
+

14 березня 2021 року у храмі Успення Пресвятої Богородиці (с. Страдч) відбулась зустріч спільнот Матерів у молитві Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Зустріч розпочалась спільною Божественною Літургією, опісля відбулась конференція, яку провадив о. Микола Білецький – духівник спільноти у Львівській Архиєпархії УГКЦ. Отець Микола наголосив на важливості усвідомлення місця жінки-матері вдома та у спільноті Церкви.

Із пастирським словом до учасниць конференції звернувся парох, о. Іван Колтун, який через духовну науку прагнув донести,яке важливе місце в житті кожного християнина повинна займати молитва. Про важливість спільної материнської молитви, духовної підтримки наголосила п. Леся Ряба – модератор спільноти Матерів у молитві Львівської Архиєпархії УГКЦ. Долучилась до виступу провідниця спільноти храму Успення Пресвятої Богородиці Мар’яна Ошовська, розповівши про діяльність та Божий провід у житті кожної членкині спільноти, а також, п. Леся, провідниця спільноти смт. Шкло, свідчила про Божий супровід в її житті та силу материнської молитви.

Джерело: stradch.com

Останні новини

24 липня 2021 року відбулася чисельна проща з Пустомит до Зарваниці. У ній взяли участь понад 500 осіб....
У ці дні в м. Скадовськ триває щорічний християнський табір «Мандрівка з Христом» для молоді парафії влкмч. Юрія...
20 липня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що у с. Дубровиця, Синкел у справах мирян Львівської Архиєпархії о....
Висловлюємо щирі співчуття! Відійшов до вічності о. Микола Кушнір, довголітній парох храму Покрову Пресвятої Богородиці с. Дубровиця Янівського...
Шестеро мам та чотирнадцять дітей протягом чотирьох днів відпочивали у Сколівських Карпатах. За підтримки управління соціального захисту департаменту...