У Львові відбулося урочисте проголошення Катехизму для молоді «Ми йдемо з Христом»

-
Post font size
+

28 червня 2021 року в конференц-залі Львівської Духовної Семінарії Святого Духа відбулося урочисте проголошення Катехизму для молоді «Ми йдемо з Христом». Звершив цю особливу подію Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ. Участь у проголошенні Катехизму взяли єпископи Синоду УГКЦ, численне духовенсто, богопосвячені особи та миряни – катехити, представники молодіжних спільнот, студенти Семінарії та гості.

Над створенням Катехизму для молоді вісім років працювала Патріарша катехитична комісія та Комісія УГКЦ у справах молоді.

Після слова-представлення, яке промовив Патріарх, відповідно до канонічних вимог було зачитано Декрет, яким, відповідно до норми кан. 112 Кодексу канонів Східних Церков, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав від імені Синоду Єпископів УГКЦ проголосив Катехизм УГКЦ для молоді «Ми йдемо з Христом».

Відтак Блаженніший Святослав подякував усім, хто «працював і молився над тим, щоб сьогоднішнє свято настало». Опісля авторам Катехизму вручили Патріарші грамоти. Зокрема, грамотою Верховного Архиєпископа УГКЦ нагороджено Преосвященного владику Петра, єпарха Мельбурнської єпархії святих Верховних Апостолів Петра і Павла, о. Мирона Бендика, о. Івана Гаваня, ієрм. Матея (Гавриліва) ЧСВВ, о. Дмитра Сенейка, о. Олега Кобеля, ієрм. Андрія (Зелінського) ТІ, сестру Луїзу (Цюпу), сестру Анастасію (Сметаняк), пана Назара Дуду та пані Олену Гижу. Особливу подяку Глава Церкви висловив Преосвященному владиці Давидові, єпарху Едмонтонському, очільнику Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

Відтак до учасників також звернулися Преосвященний владика Давид, Преосвященний владика Ярослав, єпарх Самбірсько-Дрогобицький, с. Луїза (Цюпа), о. Ростислав Пендюк та пан Назар Дуда.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Світлини – фейсбук-сторінка Української Греко-Католицької Церкви

Останні новини

27 неділя Еф 6,10-17; Лк 13,10-17 (о. д-р Турконяк Р.) Ясниська 10.12.2023. До ефесян святий апостол Павло писав,...
Зачаття святою Анною пречистої діви Марії Гл 5,22-6,2; Лк 10,19-21 (о. д-р Турконяк Р.) Храм Непорочного Зачаття, м....
На свято Миколая Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор з душпастирськими відвідинами побував на Парафії Святого Миколая в селі...
Можемо сказати, що ми самі небагато маємо, щоб ділитися. Але ніхто з нас не є таким бідним, щоб...
Святого Миколая 1Тм 5,22-6,11; Лк 18,15-17,26-30 (о. д-р Турконяк Р.) Чернилява 06.12.2023. Святий апостол Павло дбав про своїх...