Митрополит відвідав с. Зубру

-
Post font size
+

22 лютого 2020 року Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, із пастирським візитом відвідав парафію прп. Параскевії в с. Зубра.

Тут звершив Митрополит звершив Архиєрейську Божественну Літургію. У слові проповіді Архиєрей закликав вірних дбати про власну душу задля Божої любові та вміти віддаватися Йому: «Не забуваймо, що Бога необхідно любити усім серцем та всією душею, Він повинен займати перше місце в душі людини, тому упорядковуймо наше практичне життя згідно Божої волі, а не своїх суджень. Коли візьмемо в руки гарну кришталеву чашу і побачимо, що вона чудово сіяє на сонці, але щербата на краєчку – цей брак знеохотить нас придбати річ. Бог не бажає в людині бачити негативної духовної щербини на душі!»

По завершенні Літургії Високопреосвященний владика привітав пароха цієї парафії о. Олега Пігія із його 40-річчям: «Щасливі ті, хто своїм життям визнає Бога перед людьми! І Ви, доброчесний отче Олеже, визнаєте Господа своїм молінням та свідчите про Нього багато разів кожного дня, бо це – скарб Ваш!»

Останні новини

24 липня 2021 року відбулася чисельна проща з Пустомит до Зарваниці. У ній взяли участь понад 500 осіб....
У ці дні в м. Скадовськ триває щорічний християнський табір «Мандрівка з Христом» для молоді парафії влкмч. Юрія...
20 липня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що у с. Дубровиця, Синкел у справах мирян Львівської Архиєпархії о....
Висловлюємо щирі співчуття! Відійшов до вічності о. Микола Кушнір, довголітній парох храму Покрову Пресвятої Богородиці с. Дубровиця Янівського...
Шестеро мам та чотирнадцять дітей протягом чотирьох днів відпочивали у Сколівських Карпатах. За підтримки управління соціального захисту департаменту...