УКУ запрошує на відкриту дискусію «Андрей Шептицький: меценат VS культуротворець»

Український Католицький Університет запрошує відвідати відкриту дискусію на тему «Андрей Шептицький: МЕЦЕНАТ VS КУЛЬТУРОТВОРЕЦЬ».

Ми знаємо Андрея Шептицького як видатного та впливового духовного лідера Галичини XX ст. який не боявся переслідувань та репресій, захищав слабких та переслідуваних нацистським та комуністичним режимами. Митрополит зміг підняти Українську Греко-Католицьку Церкву та українське суспільство загалом на новий рівень.

З метою відзначити вагомий внесок Митрополита та ознайомити інших з життям і діяльністю Андрея Шептицького, ми організовуємо відкриту дискусію «Андрей Шептицький: меценат vs культуротворець».

В рамках дискусії, ми пропонуємо Вам поглянути на Шептицького з другого боку. Присвятивши своє життя іншим людям, Митрополит будував церкви та лікарні, опікувався сиротами та розвивав українську освіту та кооперативи.

А ще Андрей Шептицький цікавився іконописом, особливо зважав на збереження та розвиток нашої культурної спадщини навіть у найскладніші для нашого народу часи.

Тоді ким все ж був Шептицький: успішним духовним провідником, бізнесменом та меценатом, чи справжнім поціновувачем культури й митцем? Чи все це якимось чином поєдналося в одній людині?

Отримати відповідь на це питання ви можете на дискусії, яка відбудеться вже цього вівторка.

📆Коли? 14 листопада о 17:00
📌Де? Центр Шептицького, паркова аудиторія.
🔸Вхід вільний, реєстрація

*Подія відбуватиметься в рамках виставки рисунків Олекси Новаківського «Наш архіпастир. Андрей Шептицький»

Останні новини

27 неділя Еф 6,10-17; Лк 13,10-17 (о. д-р Турконяк Р.) Ясниська 10.12.2023. До ефесян святий апостол Павло писав,...
Зачаття святою Анною пречистої діви Марії Гл 5,22-6,2; Лк 10,19-21 (о. д-р Турконяк Р.) Храм Непорочного Зачаття, м....
На свято Миколая Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор з душпастирськими відвідинами побував на Парафії Святого Миколая в селі...
Можемо сказати, що ми самі небагато маємо, щоб ділитися. Але ніхто з нас не є таким бідним, щоб...
Святого Миколая 1Тм 5,22-6,11; Лк 18,15-17,26-30 (о. д-р Турконяк Р.) Чернилява 06.12.2023. Святий апостол Павло дбав про своїх...