Повідомлення про Синод єпископів Львівської Митрополії

-
Post font size
+

Зважаючи на вагомі потреби Львівської Митрополії, зокрема щодо прийняття установчих документів, організаційних структур, виконання рішень Синодів Єпископів УГКЦ, збереження та розвитку духовної, літургійної та богословської спадщини, утвердження канонічної дисципліни, вирішення важливих душпастирських та інших питань, координації дій єпископів та обміну інформацією – шляхом прийняття відповідних рішень, у відповідності до кан. 133 §1, п. 2 КОДЕКСУ КАНОНІВ СХІДНИХ ЦЕРКОВ, Постанов СИНОДІВ ЄПИСКОПІВ УГКЦ: (2016, Львів-Брюховичі), п. 17 та (2019, Рим), п. 7.VII.2 скликав Синод єпископів Львівської Митрополії, який відбувся 17 грудня 2019 року у Митрополичих палатах на Святоюрській горі у м. Львові.

Відповідно до арт. 39, §1 Статуту Митрополії УГКЦ, рішення прийняті членами Синоду схвалив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.

Рішення І Синоду єпископів Львівської Митрополії УГКЦ

Львів, 17.12.2019 року

(Вих. ЛВ 19/2199)

1. Обрати секретарем Синоду єпископів Львівської Митрополії о. Володимира Чабана, нотаря Курії Львівської Архиєпархії.

2. Доручити секретарю Синоду запропонувати Архиєпископу і Митрополиту Львівському особу для призначення референтом секретаря Синоду.

3. Делегувати від кожної єпархії знавців канонічного права для опрацювання Статуту Синоду єпископів Львівської Митрополії відповідно до висловлених Отцями Синоду зауважень.

4. Внести поправки до проєкту герба Митрополії та розглянути його на наступному Синоді.

5. Наступний Синод єпископів Львівської Митрополії провести 2 червня 2020 року.

ІГОР

Архиєпископ і Митрополит Львівський

Останні новини

13-14 вересня 2021 року в Реколекційно-відпочинковому Центрі «Світлиця» в Брюховичах відбулася дводенна робоча зустріч протопресвітерів Львівської Архиєпархії, присвячена...
8 вересня 2021 року у Львові стартували “Дні УКУ” – святкування з нагоди початку нового академічного року. У...
14 вересня 2021 року в дитячому просторі дошкільної освіти «Ангелики», що діє при Домі Милосердя Святого Миколая у...
13 вересня 2021 року відбулися перші осінні деканальні збори під головуванням Протосинкела Львівської Архиєпархії Преосвященного владики Володимира. Зустріч...
Як душпастир, не можу уявити життя Церкви без молоді і молодіжної спільноти. Тут нема потреби навіть говорити про...