Церква дружня до дитини 3. Освітньо-просвітницький простір при Храмі Пресвятої Богородиці Володарки України

-
Post font size
+

Презентуємо третю реалізовану ідею парафії УГКЦ в рамках проєкту «Церква дружня до дитини» ― це облаштування освітньо-просвітницького простору при церкві Пресвятої Богородиці Володарки України.

Парафія розміщена на околиці Львова. В мікрорайоні Знесіння достатньо велика густота населення. Але до львівських місць дозвілля молоді та дітям необхідно довго добиратися. Тому церква Пресвятої Богородиці Володарки України стала своєрідним осередком не лише духовного, а й культурного життя району. Храм є одним з небагатьох місць для позашкільного духовного, культурного, патріотичного, мистецького виховання молоді та дітей району. Однак парафії для того бракувало належних приміщень. Після участі в майстерні Центру гідності дитини, парафіяльна команда отримала фінансову підтримку на облаштування духовно-освітнього центру при храмі.

«Серцем нашої парафії є катехитична школа для дітей і молоді. Ми вивчали потреби наших дітей, вивчали з батьками, катехитами. Була потреба оновити класи, закупити нові парти згідно рекомендацій Нової Української Школи», – розповідає о. Роман Соколенко, сотрудник храму Пресвятої Богородиці Володарки України УГКЦ.

«Мені тут дуже подобається, я сюди ходжу щодня», ― розповідає маленька парафіянка Меланія, ― «ми тут влаштовуємо майстер-класи, співаємо – тут дуже весело і цікаво!»

Спільно дбаємо про те, щоб нашим дітям на парафіях було безпечніше та комфортніше!

Нагадаємо, майстерня «Церква дружня до дитини» з парафіяльними командами проходила в Українському католицькому Університеті наприкінці 2022 року. З березня по травень вони реалізовували свої ідеї.

Останні новини

Неділя святих Отців, Ді 20,16-18,28-36. Ів 17,1-13 (о. д-р Турконяк Р.) Собор святого Юрія 28.05.2023. Вчора ввечері, коли...
Слово Боже. Отак мовив Ісус, а підвівши очі свої до неба, проказав: «Отче, прийшла година! Прослав свого Сина,...
У середу, 24 травня, за участі Митрополита і Архиєпископа Львівського Ігоря відбувся 9-ий науково-практичний загальноархиєпархіальний літургійний круглий стіл...
Слово Боже. І все, що попросите в моє ім’я, те вчиню, щоб Отець у Сині прославився. Вчиню, коли...
Слово Боже. «Господи, – каже до нього Тома, – не знаємо, куди Ти йдеш. І як нам знати...