Отець Полікарп Марцелюк, ЧСВВ розповів учасникам формаційної зустрічі про особливості беатифікаційних процесів

-
Post font size
+

Зустріч Інституту постійної формації священнослужителів Львівської Архиєпархії, яка відбулася 4 квітня у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа, була присвячена збору свідчень про життя, славу святості мучеництва, ісповіді віри чи геройської практики чеснот, які є основою для початку практики прослави святих Церкви. Формаційне навчання провів голова Місії «Постуляційний центр беатифікацій і канонізацій святих УГКЦ» отець Полікарп Марцелюк, ЧСВВ.

― Важливо, щоб наша Церква була присутня у віртуальному інформаційному просторі, адже спостерігаємо, наскільки світ занурений в інтернет. І як свого часу ми, василіяни, побачили необхідність євангелізаційної праці через книжку (маємо видавництво «Місіонер»), тепер для нас є необхідність бути присутніми у віртуальному просторі, ― зазначив отець Полікарп.

Учасники заходу мали нагоду дізнатися багато важливого про беатифікаційні процеси, які зараз тривають, а також отримати рекомендації стосовно поширення інформації про служителів нашої Церкви.

― Блаженніший Любомир Гузар заохочував єпископів молитися до новомучеників, кажучи, що через молитву можна одним чудом досягти канонізації цілої когорти достойних представників нашої Церкви. І ви закликайте вірних до молитви. Також заохочуйте, щоб до місць їхнього мучеництва відбувалися паломництва, щоб просили їхнього заступництва в час війни, ― додав священник.

Світлини брата Назарія Підгребельного

Останні новини

Неділя святих Отців, Ді 20,16-18,28-36. Ів 17,1-13 (о. д-р Турконяк Р.) Собор святого Юрія 28.05.2023. Вчора ввечері, коли...
Слово Боже. Отак мовив Ісус, а підвівши очі свої до неба, проказав: «Отче, прийшла година! Прослав свого Сина,...
У середу, 24 травня, за участі Митрополита і Архиєпископа Львівського Ігоря відбувся 9-ий науково-практичний загальноархиєпархіальний літургійний круглий стіл...
Слово Боже. І все, що попросите в моє ім’я, те вчиню, щоб Отець у Сині прославився. Вчиню, коли...
Слово Боже. «Господи, – каже до нього Тома, – не знаємо, куди Ти йдеш. І як нам знати...