У Курії Львівської архиєпархії відбулася зустріч пасторального відділу

-
Post font size
+

У четвер, 16 березня 2023 року, у конференц-залі Курії Львівської Архиєпархії, за участі Протосинкела, єпископа-помічника владики Володимира відбулася зустріч пасторального відділу.

У зустрічі також взяли участь: Синкел у справах мирян, керівник пасторального відділу о. Ігор Кунець, керівник Катехитичного центру п. д-р. Віра Ценглевич, Голова Літургійної комісії о. Володимир Стефанишин, заступник Голови Комісії у справах молоді о. Орест Єлізаров, Референт у справах родини о. Михайло Пазиняк, Референт у справах охорони душпастирства здоров’я отець Тарас Гадомський, директор освітнього центру імені о. Юліана Дзеровича о. Юрій Карвацький, Голова комісії у справах мирян о. Тарас Карвацький та відповідальний за спорт о. Михайло Цегельський.

На початку зустрічі владика Володимир подякував працівникам за нагоду зустрічі, пригадав три основних душпастирських напрямки УГКЦ, а також попросив представників комісій та реферантур поділитися своїми напрацюваннями, викликами, з якими вони зустрілися та здобутками.

Владика Володимир пригадав, що ще напередодні повномасштабного вторгнення Церква визначила своє покликання на найближчі роки. Було видано синодальне послання “Надія, до якої кличе нас Господь”.

За Божею волею так склалося, що це послання дуже точно відповідає сьогоднішнім обставинам життя України, а УГКЦ прагне бути Церквою, яка зцілює рани і травми війни.

Відтак архиєрей назвав три душпастирських пріоритети на найближчі роки і попросив пасторальний відділ звернути на них особливу увагу. Серед них: “Дорога зцілення ран та лікування травм; Близькість і практична увага до убогих і маргіналізованих; Християнська сім’я – домашня церква».

“Ми добре знаємо як працювали, коли почалася війна. Кожен робив, що міг. Ми всі тримаємося, бо тримається найперше народ. Дякую Вам за працю і хочу зараз почути вас”,— сказав Протосинкел Львівської Архиєпархії.

Відтак кожен представник комісії чи референтури ділився своїми напрацюваннями і труднощами.

Під час зустрічі також згадали про те, що цей рік присвячений 90-річчю Блаженнішого Любомира, що варто брати до уваги організовуючи заходи в Архиєпархії.
Окремо наголосили на важливості передподружніх навчань, обговорили питання капелана в освіті та інші.

Останні новини

У четвер 30 березня 2023 року, у приміщенні BankHotel, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії владика Володимир взяв участь у панельній...
30 березня 1991 року, Глава Української Греко-Католицької Церкви Мирослав Іван кардинал Любачівський повернувся з тимчасового осідку в Римі...
У середу, 29 березня 2023 року, в приміщенні конференц-залу Курії Львівської Архиєпархії відбулися збори протопресвітерів, які очолив Протосинкел,...
В суботу, 25 березня 2023 року, завершився березневий курс передподружніх навчань при Референтурі у справах Родини Львівської Архиєпархії....
Канон Андрея Критського називається великим, оскільки він є найбільшим із усіх богослужбових канонів. Налічує близько 250 стихів, тоді...