На парафії Христового Воскресіння у Львові відбулася Свята Місія Відкуплення

-
Post font size
+

З 20-28 листопада 2021 року у Храмі Христового Воскресіння у м. Львові тривала Свята Місія, яку провадили редемптористи і монахині Чину Святого Василія Великого. Команда місіонерів складалась з шести осіб – ієрм. Михайло (Іваняк) ЗНІ, ієрм. Мирон (Шевчук) ЗНІ, диякон Роман (Бобков) ЗНІ, брат Арсен (Чмелик) ЗНІ і сестри Катерина (Стасик) ЧСВВ та Розалія (Бурмей) ЧСВВ.

Місії розпочались із Великої Вечірні з Литією перед святом Архистратига Михаїла, під час якої отець-парох Сергій Швагла урочисто передав місіонерам ключ від храму, як символ того, що на час Місій вони духовно опікуються парафією.

Протягом цілого тижня, починаючи зі заупокійної Літургії о 7:30 і до 20:00 місіонери збагачували духовно парафіян і прихожан храму, які могли користати з місійних наук та св. Тайни Сповіді. Упродовж цього часу місіонери відвідали дві школи, ліцей і три садочки. Також були організовані зустрічі з парафіяльними спільнотами «Переображення», «Матері в молитві», «Архибратством МБНП», молодіжними організаціями, парафіяльними хорами «Серафими», «Воскресіння» і «Діти Світла», зі соціальним центром та потребуючими. Місіонери також відвідали підприємства, які знаходяться на території парафії. До працівників було промовлено слово, а також уділено благословення Місійним Хрестом.

Щоденно під час Місій у кінці дня служились різні моління: Хресна дорога, Вервиця і Чин на оздоровлення з помазанням олією бл. Миколая Чарнецького, молитви за узалежнених, подячна молитва за дар життя. Особливістю цих місій, як зазначали місіонери, було також те, що відбулася зустріч зі священниками парафії.

Місії завершились у неділю Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Володимир, з освяченням Місійного Хреста і уділенням повного відпусту.

Священники і парафіяни Храму Христового Воскресіння дякують місіонерам за те, що уділили цей час і обновили нашу парафію у передріздвяний період посту. Ми бажаємо Вам, дорогі місіонери, сили й натхнення нести Місійний Хрест всюди, де люди хочуть Йому поклонитись і прийняти Боже благословення.

Повідомив о. Тарас Напора, священник храму Воскресіння

Останні новини

Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці Салезіян УГКЦ. Салезіяни УГКЦ запрошують на чергову зустріч-реколекції #Пізнай_Своє_Покликання усіх бажаючих юнаків...
У неділю по Богоявленні, 23 січня 2022 року, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, з пастирським візитом,...
Не хочеться думати, що в якійсь сім’ї нині нема Святого Писання. Біблія – це не є сувенір, який...
Зважаючи на збільшення динаміки захворюваності на COVID-19, цього року у Львові не було традиційного освячення води на свято...
Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, та Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, очолили Богослуження свята Богоявлення...