Презентація книги «Історія Католицької церкви у Верхобужі»

-
Post font size
+

6 червня 2021 року в с. Верхобуж на Золочівщині презентували книгу о. Володимира Манька «Історія Католицької церкви у Верхобужі».

Презентація відбулася в храмі Успення Пресвятої Богородиці с. Верхобуж Золочівського деканату, адміністратор якої о. Володимир Манько і є автором дослідження майже чотирьохсотлітньої історії парафії та унікальної святині – дерев’яної церкви, спорудженої в 1650 році. У храмі, що зберігся протягом кількох століть, зараз почергово звершують служіння громади вірних УГКЦ та ПЦУ.

Участь у презентації та обговоренні книги взяв Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, а також духовенство Львівської Архиєпархії, зокрема й священники, що звершували своє служіння на цій парафії – о. Михайло Тимків та о. Ігор Леськів. Долучилися до події також парафіяни та гості Верхобужа.

Останні новини

12 червня 2021 року відбулася IX Всеукраїнська медична проща до Страдчу «Моє милосердя змінює світ», яку організувала Комісія...
У суботу 12 червня 2021 року спільнота "Оселя" святкує вісімнадцяту річницю з дня свого заснування. З цієї нагоди...
З 13 до 27 червня з нагоди 20-ліття візиту до України святого Папи Римського Івана Павла ІІ у...
8 червня 2021 року у Львівській міській раді відбувся брифінг, на якому презентували загальноміську програму святкування 20-літнього ювілею...
8 червня 2021 року в конференц-залі Курії Львівської Архиєпархії (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбулися червневі збори...