Митрополит Львівський відвідав парафію Вознесіння Господнього

-
Post font size
+

У неділю сліпородженого, 6 червня 2021 року, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, з пастирським візитом відвідав парафію Вознесіння Господнього у Львові (вул. Широка, 81А).

Митрополит разом із сотрудниками парафії та запрошеними священнослужителями звершив Архиєрейську Божественну Літургію. По її завершенні відбувся Чин освячення води, а відтак Архиєрей окропив нею присутніх вірних.

Роздумуючи над словами Євангелія, що описує подію оздоровлення сліпородженого, Архиєрей у проповіді проаналізував дар зцілення від духовної сліпоти, якого потребує кожна людська душа. Постать сліпця, що йому, сліпому зроду, відкрив очі Христос, є прикладом для кожного з нас, бо, позбавлений фізичного зору, він бачив божественність Ісуса глибше, ніж здорові фарисеї та книжники. “Сліпець нічого не заперечував, був віруючою особою, слухняним до голосу Божого, пішов умився й прозрів. Цей чоловік, який до цього часу нічого не бачив, духовно був більше зрячим від інших юдеїв та фарисеїв, які переслідували Христа”

Оздоровлений не лише стверджує факт свого зцілення з рук Христа, а й мужньо захищає Його перед тими, хто намагається оскаржити, вступає в суперечку з фарисеями, не зважаючи на жодні ризики. Цей приклад, наголосив проповідник, є взірцем для нас у часі непевностей, сумнівів, заперечень твердо стояти у вірі в нашого Спасителя: Сьогодні це питання звучить до кожної людини доброї волі: як ми віримо у Сина Чоловічого, в Бога, про якого знаємо значно більше, ніж зцілений чоловік? Ісус оздоровив його, а зціленому прийшлося багато витерпіти, щоб не відректися Христа, не критикувати Його та не заперечити. Він вийшов переможцем, бо визнав Ісуса за Бога… Усі маємо шанс вірити Бога й бути спасенними, хай Син Божий благословить нам у цьому!”

Світлини парафії Вознесіння Господнього

Останні новини

12 червня 2021 року відбулася IX Всеукраїнська медична проща до Страдчу «Моє милосердя змінює світ», яку організувала Комісія...
У суботу 12 червня 2021 року спільнота "Оселя" святкує вісімнадцяту річницю з дня свого заснування. З цієї нагоди...
З 13 до 27 червня з нагоди 20-ліття візиту до України святого Папи Римського Івана Павла ІІ у...
8 червня 2021 року у Львівській міській раді відбувся брифінг, на якому презентували загальноміську програму святкування 20-літнього ювілею...
8 червня 2021 року в конференц-залі Курії Львівської Архиєпархії (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбулися червневі збори...