Звітно-підсумкова зустріч у Дитячо-юнацькому центрі БФ «Карітас-Львів УГКЦ»

-
Post font size
+

28 січня 2020 року у приміщенні Дитячо-юнацького центру БФ «Карітас-Львів УГКЦ» (вул. К. Левицького, 111) відбулась звітно-підсумкова зустріч, у якій взяли участь батьки і діти, з якими у центрі проводиться соціально-педагогічна робота. Всі разом пригадали найкращі моменти 2019 року і ознайомились з перспективами 2020 року.

Перед присутніми виступив виконавчий директор БФ «Карітас-Львів УГКЦ» п. Степан Кузів, який, зокрема, подякував працівникам проєкту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» за спільну працю, адже діяльність цього львівського осередку визнано МБФ «Карітас України» найкращою з-поміж інших таких осередків в Україні.

Керівник проекту Сергій Майоров відзначив події, які найбільше всім запам’ятались. Серед цих заходів – велике дитяче свято з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, літній сімейний табір в Карпатах і підлітковий на ранчо «Скарбова гора», акція «Шкільний портфелик», спільно спланована поїздка у Винниківський ліс, навчально-ознайомча зустріч з представниками зі всієї України, низка майстер-класів з кулінарного мистецтва, заходи з організаціями-партнерами тощо. Хвилю емоцій викликало відео, що відтворило всі радісні і пізнавальні миті минулого року. Завершилась зустріч виступом різдвяного вертепу.

Проект «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» – це насамперед безпечне та сприятливе середовище для спілкування, всебічного розвитку та особистісного росту дітей та молоді у Львові.

Під час діяльності проекту акцент ставиться на комплексну соціально-педагогічну, психологічну, консультативну та соціально адаптаційну допомогу, яка складається з широкого кола тем: безпечні умови проживання, особиста гігієна, популяризація здорового способу життя та харчування, здобуття соціальних та комунікативних навичок, фінансова грамотність, професійна орієнтація та допомога з шкільною програмою, адаптацію дітей та молоді у соціальному просторі.

Розкриття перерахованих вище тем відбувається шляхом проведення групових та тренінгових занять, квестів, використання методики «Педагогіки пригод», ігротеки, велосипедних та туристичних мандрівок. екскурсійних та ознайомчих візитів, бесід та презентацій.
У 2019 році послуги отримали 63 особи серед яких діти позбавленні батьківського піклування, внутрішньо переміщені особи, багатодітні та малозабезпечені сім’ї.

Повідомила п. Любомира Бурка, менеджер з комунікацій БФ «Карітас-Львів УГКЦ»

Останні новини

Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці Салезіян УГКЦ. Салезіяни УГКЦ запрошують на чергову зустріч-реколекції #Пізнай_Своє_Покликання усіх бажаючих юнаків...
У неділю по Богоявленні, 23 січня 2022 року, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, з пастирським візитом,...
Не хочеться думати, що в якійсь сім’ї нині нема Святого Писання. Біблія – це не є сувенір, який...
Зважаючи на збільшення динаміки захворюваності на COVID-19, цього року у Львові не було традиційного освячення води на свято...
Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, та Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, очолили Богослуження свята Богоявлення...