Вже сама назва провокує відкрити її, щоб дізнатись до чого тут цемент? І як відчитується його символізм у цих текстах?
Підказкою слугують слова Маґдалини Димид з передмови до книги:
«Дорогі отці, катехити, виховники і батьки! Дякую вам за те, що відкрили цю книжку, адже це означає, що у вас дуже важлива місія — говорити з дітьми про Бога, а отже долучитися до будівництва нового фундаменту їхнього життя. Кожна проповідь із цієї книжки — це ще одне відро цементу для скріплення цього фундаменту; замість піску найкраще використовувати щирість; щирість замініть любов’ю; ну і, звісно, замість води додайте свободу».
Автор — Михайло Димид, священник, журналіст, доктор Східного Права, ректор Львівської Богословської Академії, батько 5-х дітей, чоловік Іванки Крип’якевич.
Щоб побудувати добру розмову про Боже слово з дітьми потрібна щирість та безпосередність, легкість викладу і неабияка креативність. Все це поєдналось у проповідях до дітей, які виголошував під час недільних Літургій упродовж церковного року отець Михайло. Втім, це не класичні проповіді, а радше розмови, в яких чутно голос не лише священника, а й слухачів-дітей: у церкві їм затишно і вільно, як удома. Бо ж вони прийшли в храм до свого Небесного Татка, з яким можна поділитися всім: і своїми радощами, і хвилюваннями, і забавками. А ще можна поставити не одне запитання і не боятися, що Татко сваритиме чи покарає.
Обкладинка і художнє оформлення Іванки Крип’якевич. Видання проілюстроване роботами дітей з Іванчиної Майстерні.
Книга стане корисною для священників, катехитів, виховників, а також для батьків, які разом з дітьми читають Боже Слово і ним живуть щоденно.
Книгу можна придбати на сайті видавництва «Свічадо»