Запрошуємо на спільну літургійну молитву Параклісу з Акафістом до Пресвятої Богородиці за перемогу українського війська

-
Post font size
+

Запрошуємо на спільну літургійну молитву Параклісу з Акафістом до Пресвятої Богородиці у день свята Введення Пресвятої Богородиці за перемогу українського війська.

Подія відбудеться у храмі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста (м. Львів, вул. Наукова 19А) за участі хорової спільноти «ПЕРЕДАННЯ» і парафіяльної спільноти цього храму.

Молитва відбудеться:

21 листопада, о 19:00.

Літургійне Богослуження Параклису є давнім християнським молитвослів’ям, через яке церква ісповідує силу молитовного заступництва Пресвятої Богородиці за увесь людський рід. Тексти цієї молитви особливо резонують з сучасним українським контекстом війни. Ось чому у пошуці сили і порятунку ми молитовно звертаємось до Божої Матері, з довір’ям поручаючи їй Україну. Присутність кожної людини важлива і надихаюча, бо посилює соборне прохання Церкви і творить нас єдиним щитом молитви.

Останні новини

27 неділя Еф 6,10-17; Лк 13,10-17 (о. д-р Турконяк Р.) Ясниська 10.12.2023. До ефесян святий апостол Павло писав,...
Зачаття святою Анною пречистої діви Марії Гл 5,22-6,2; Лк 10,19-21 (о. д-р Турконяк Р.) Храм Непорочного Зачаття, м....
На свято Миколая Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор з душпастирськими відвідинами побував на Парафії Святого Миколая в селі...
Можемо сказати, що ми самі небагато маємо, щоб ділитися. Але ніхто з нас не є таким бідним, щоб...
Святого Миколая 1Тм 5,22-6,11; Лк 18,15-17,26-30 (о. д-р Турконяк Р.) Чернилява 06.12.2023. Святий апостол Павло дбав про своїх...