Митрополит Ігор: «Хай Пресвята Богородиця покриє нас своїм омофором, береже нас від усякого зла і благословить закінчення цієї війни рукою свого Сина Ісуса Христа!»

Дорогі сестри і брати! У час великого свята Покрову Пресвятої Богородиці звертаймося до Діви Марії, як до своєї Матері, щоб оберігала нас від усякого зла – видимого і невидимого, духовного і фізичного.

Переживаємо нелегкі часи війни. Тож молімося до Неї і благаймо, щоб захищала наш народ і нашу землю від ворожої навали, яку терпить Україна.
Молімося за наше військо – наших воїнів і воячок, зо добровольців, за всіх, хто допомагає у тому, щоб якнайшвидше закінчилася війна – волонтерів і волонтерок. Просімо милосердя для полонених і поранених, за всіх, хто постраждав у цій війні.

Ми довіряємо Господеві Богові і просимо Пресвяту Богородицю, щоб виблагала у свого Сина, Ісуса Христа, найшвидшого завершення цієї кривавої війни.

Постійно просімо Бога про завершення війни, бо людям самотужки це зробити неможливо. Хай Пресвята Богородиця покриє нас своїм омофором, береже нас від усякого зла і благословить закінчення цієї війни рукою свого Сина Ісуса Христа!

Останні новини

Новий переклад Божественної Літургії — це не про комфорт, це про істинність та правильність, це про повагу до...
"ГОСПОДЬ БЛИЗЬКО. У цей непростий час, який переживаємо, Він ні на мить не покидає нас, перебуваючи поряд серед...
У п’ятницю, 12 квітня відповідальний за екологічне служіння у Львівській архієпархії о. Сергій Довба завітав на парафію свв....
З 18 по 21 квітня 2024 року у Львові, у галереї артцентру «Дзиґа», у межах міжнародного проєкту «SAFEGUARDING....
14 квітня 2024 року у Новояворівську відбулася міська хресна дорога. Очолив молитовну ходу єпископ-помічник Львівської архиєпархії владика Володимир....