«Богослов’я» ― програма, що дає курс на життя

-
Post font size
+

Програма з богослов’я готує моральних лідерів для Церкви та суспільства з проактивною позицією, які спроможні до етичної рефлексії про економічні, політичні, культурні явища через призму віри.

Дивіться у відео як про свою програму відгукуються заступник декана факультету Тарас Тимо та Артем Сахно, студент 2-го курсу

Чому Богослов’я в УКУ?

Міждисциплінарність

Формування у студентів цілісної системи філософських, богословських та гуманітарних знань, і мовної компоненти зокрема, забезпечується міждисциплінарними зв’язками між кафедрами факультету та університету загалом. Завдяки широкому меню дисциплін вільного вибору і можливості здійснення вільного вибору, студенти освітньої програми можуть обирати для вивчення навчальні курси зі сфери ІТ, психології, політології, економіки, охорони здоров’я, журналістики та ін.

Ціннісний підхід

Україна є унікальною релігійною поліконфесійною дійсністю, яка потребує фахівців та християнських лідерів, спроможних осмислювати роль релігії в суспільних трансформаціях, керувати суспільними змінами задля миру і суспільного поступу. Програма надає європейську філософсько-богословську освіту із соціальним заангажуванням. Є найкращою підготовкою до служіння в церковному середовищі та на глобальному рівні.

Практичне навчання

Студенти бакалаврської богословської програми проходять практику “Літня англомовна школа” метою якої є інтесивне вивчення іноземної мови. Впродовж 3-го та 4-го років навчання студенти проходять соціально-душпастирську практику у різноманітних соціальних закладах/установах м. Львова. Одним із завершальних етапів овітньої програми є проходження студентами випускового курсу “Педагогічної практики” у львівських загальноосвітніх закладах. Широке університетське студентське меню суспільно-громадської діяльності дозволяє студентам набирати практичних навиків у різноманітних сферах за власним уподобанням.

Викладачі

Викладачами освітньої програми «Богослов’я» є фахівці з науковими ступенями здобутими, як в Україні так і в закордонних освітніх закладах. Серед викладачів філософсько-богословського факультету УКУ значну частину становлять його випускники, що були скеровані на ліценціатські й докторські студії у провідні європейські та американські університети, наприклад: Оксфордський університет (Великобританія), Лювенський католицький університет (Бельгія), Католицький університет Америки (Вашингтон, США), Люблінський католицький університет (Польща), Католицький університет Айхштет-Інґольштадт (Німеччина), Папський біблійний інститут (Рим, Італія), Патристичний інститут св. Августина (Рим, Італія), Університет св. Павла (Оттава, Канада), Папський григоріанський університет (Рим, Італія), Папський східний інститут (Рим, Італія), Варміно-Мазурський університет (Ольштин, Польща), Університет м. Ополє (Польща) й інші, та пройшли визнання своїх наукових ступенів в українській освітній системі.

Середовище

Студенти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та творчо. Тут діє широка мережа студентського самоврядування : Уряд, Рада студентів та понад 20 різноманітних організацій та ініціатив, участь в яких розвиває комунікативні навички студентів, вчить їх планувати та проводити події та благодійні акції, керувати командою, бути відповідальними та гнучкими до викликів. Більше про самоврядування студентів УКУ тут

Іноземні мови

З першого дня в УКУ студенти мають можливість вдосконалювати англійську до вільного володіння у групах за рівнем, брати участь в літніх англомовних, німецькомовних, франко- та італомовних школах, навчаючись в носіїв мови. Уже з другого курсу вони можуть обирати дисципліни, які викладають професори міжнародних університетів.

Міжнародність

Єдина в Україні міжнародно акредитована богословська програма. Поряд із дипломом бакалавра богослов’я державного зразка (МОН України), філософсько-богословський факультет надає можливість отримати також і міжнародно визнаний диплом Sacrae Theologiae Baccalaureatus (S.T.B.) після успішного завершення державних бакалаврської та магістерської богословських програм ФБФ. Можливість участі у семестрових програмах студентської мобільності, міжнародних стажуваннях у європейських університетах в рамках співпраці з Федерацією Католицьких Університетів Європи (FUCE) зі стипендійною підтримкою. Найпоширенішими є програми обміну Erasmus + та Fuce, що пропонують опції навчання в Нідерландах, Литві, Чехії, Литві, Бельгії та інших країнах.

Щоб отримати можливість семестрового навчання закордоном, охочим необхідно підтвердити рівень володіння англійською мовою, підготувати мотиваційний лист, пройти співбесіду з представниками університету. Обмін доступний студентам 2-4 курсів. Більше про можливості навчання закордоном тут.

Останні новини

Архиєпископ та Митрополит Львівський Ігор вручив подячні грамоти Християнській Євангельській Церкві «Гефсиманія» та її старшому пастору Валерію Марченку...
30 березня на Софійському Схилі у Винниках відбулася друга зустріч фундаторів акції Світла для Софії. У 2024 році...
20 березня на Страдецькій горі відбулася Хресна дорога для сімей. Очолив молитву єпископ=-помічник Львівської Архиєпархії владика Володимир. Фотоальбом...
31 березня 2025 року, після важкої недуги, на 75-у році життя відійшов до вічності отець Іван Ковалець, парох...
29 березня відбулося паломництво матерів Воїнів батальйону «Азов» до села Грушева та міста Дрогобича. Духовну подорож організували і...