Митрополит Ігор запрошує на Архиєрейську Літургію та прощу до крипти з нагоди 78-ої річниці смерті праведного Митрополита Андрея Шептицького

Завтра, у вівторок 1 листопада, з нагоди 78-мої річниці смерті праведного Митрополита Андрея Шептицького, о 10:00 год. в Архикатедральному соборі св. Юра, Архиєпископ та Митрополит Львівський Високопреосвященніший Ігор у співслужінні з владиками Львівської Митрополії УГКЦ, звершить Архиєрейську Божественну Літургію за прославу, тобто зачислення до лику блаженних, Праведного Митрополита Андрея. Також відбудеться покладання квітів до його могили у крипті Собору.

На переконання Митрополита Ігоря вшанування пам’яті праведного Андрея потрібне найперше нам, живим людям.

«Його святість потрібна нам»

«Ми вважаємо, що митрополит Андрей є перед Богом праведним і святим. На даний момент триває процес виконання умов, які ставить Церква для того, щоб була можливість офіційно його проголосити святим. У цьому процесі вже дуже багато зроблено. Його святість потрібна нам. Коли ми заходимо до крипти бачимо цілі томи зошитів, в яких люди просять заступництва. Люди не просять визнати його праведним, а пишуть: «Святий Андрею, допомагай мені у справах: знайти роботу, зцілити когось з родини. Його святість потрібна нам», – розповідає Львівський митрополит.

«Паломництво до крипти люди звершують щодня»

В Архикатедральному соборі Юра крипта відкрита щодня. Сюди паломництво вірних відбувається регулярно. Про що найперше свідчать списані томи зошитів з проханнями до наших святоюрських праведників.

«Минулого тижня приїхала ціла група вчителів, працівників певних дитячих садків з Дрогобича, відвідали крипту. Ми постійно людям нагадуємо про це і люди приходять», – розповідає Митрополит Ігор.
«В особливий спосіб, у місяці листопаді, зокрема 1 листопада, закликаю людей приїжджати, приходити на молитву до крипти», – наголошує Архиєпископ і Митрополит Львівський.

«Допомагайте мені у служінні в цій архиєпархії»

«Я завжди, коли заходжу в крипту, кажу: Владики, моліться про завершення війни. Просіть Бога, щоб він якнайшвидше завершив війну. Допомагайте мені у служінні в цій архиєпархії. Допомагайте нашим священникам, щоб ми добре послужили людям. Ми віримо, що це наші праведники і прийде час, вони будуть піднесені до лику святих», – ділиться Високопреосвященний Ігор.

Окрім цього, як ми повідомляли 31 жовтня о 16:00 год в соборі Святого Юра на згадку 78-ї річниці з дня відходу до вічності праведного митрополита Андрея Шептицького, а також з нагоди 130-ї річниці з дня уродин Патріарха Йосифа Сліпого відбудеться відкриття виставки художніх творів відомої львівської мисткині Галини Отчич.

З нагоди роковин смерті митрополита Андрея Шептицького у Прилбичах відбудеться молитва

А також, у п’ятницю, 4 листопада, о 19:00 адміністрація Архикатедрального собору запрошує на вечірні чування, присвячені пам’яті Митрополита Андрея Шептицького.

Останні новини

13 червня 2024 року у приміщенні Будинку офіцерів владика Володимир у співслужінні військових капеланів освятив «Вибір» - простір...
Вознесіння ГНІХ Ді 1,1-12, Лк 24,36-53. Храм Вознесіння, Левандівка 13.06.2024. Святий апостол Лука описує у книзі Діяння подію...
Через Вознесіння Ісуса Христа не пропадає його любов до світу, вона присутня серед нас. Не шукаймо Ісуса за...
Ді 18,22-28; Ів 12,36-47. Храм святого Онуфрія, Львів 12.06.2024. Святий апостол Павло обходив міста, щоб голосити слово Боже....
Звідки черпати сили в час війни? Пресслужба Львівської Архиєпархії ініціювала зустріч із представниками львівських медіа. Розпочався захід з...