Митрополит Ігор відвідав парафію святої Анни у Львові

-
Post font size
+

7 серпня 2022 року, у день свята Успення святої Анни, матері Пресвятої Богородиці, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, відвідав парафію святої Анни у Львові з нагоди святкування 30-річного ювілею перебування сестер Катехиток Святої Анни в Україні та дев’яностої річниці із дня заснування Згромадження.

Митрополит звершив Архиєрейську Божественну Літургію, яку йому співслужили о. д-р Роман Шафран, парох храму, голова Патріаршого Трибуналу УГКЦ, отець-емерит Дмитро Черкас і о. Іван Репела, пресвітер Івано-Франківської Архиєпархії. В часі Літургії вічні обіти в Згромадженні Сестер Катехиток Святої Анни склала сестра Марія (Іванюк), а інші сестри відновили свої вічні обіти.

Обіт убогості, чистоти і послуху сестра Марія засвідчила у присутності Митрополита Ігоря, с. Вероніки (Янів), провінційної настоятельки Згромадження сестер катехиток св. Анни, і с. Еділми (Визоловської), генеральної настоятельки Згромадження СКСА.

Харизмою Згромадження Сестер Катехиток Святої Анни є простота, погідність і взаємна любов, адже «Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому…» (1 Йо. 4, 16). Сестри прагнуть через молитву, жертву та апостолування осягнути християнську досконалість.

Останні новини

27 неділя Еф 6,10-17; Лк 13,10-17 (о. д-р Турконяк Р.) Ясниська 10.12.2023. До ефесян святий апостол Павло писав,...
Зачаття святою Анною пречистої діви Марії Гл 5,22-6,2; Лк 10,19-21 (о. д-р Турконяк Р.) Храм Непорочного Зачаття, м....
На свято Миколая Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор з душпастирськими відвідинами побував на Парафії Святого Миколая в селі...
Можемо сказати, що ми самі небагато маємо, щоб ділитися. Але ніхто з нас не є таким бідним, щоб...
Святого Миколая 1Тм 5,22-6,11; Лк 18,15-17,26-30 (о. д-р Турконяк Р.) Чернилява 06.12.2023. Святий апостол Павло дбав про своїх...