Владика Володимир на фестивалі «Гомін Лемківщини»: «Наше покоління покликане підтримувати вогонь ватри, бо попіл не дає ні тепла, ані світла»

-
Post font size
+

Ватра – це вогонь, він світить і зігріває, а також палить непотріб. Сам вогонь має властивість гартувати. Наше покоління є покликане, щоб цю ватру підтримувати, бо попіл не дає ні тепла, ані світла. На цьому наголосив єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Преосвященніший Володимир у вітальному слові на фестивалі «Гомін Лемківщини» у Зимній Воді.

На початку слова Архиєрей подякував організаторам за запрошення на фестиваль. А також зазначив, що зауважив у слові кожного виступаючого нотку ностальгії.
«Часто ностальгія забирає життєдайні сили, заважає творити. А пам’ять навпаки дає мотивацію до життя і до творчості», – підкреслив єпископ-помічник.
За його словами, ватра – це вогонь, він світить і зігріває, а також палить непотріб. Вогонь має властивість гартувати. Наше покоління є покликане, щоб цю ватру підтримувати, бо попіл не дає ні тепла ,ні світла.
«Наші предки дуже хочуть, що ми сьогодні святкували. Це і робимо. Нехай Господь благословить!», – додав на завершення Преосвященніший Володимир.

Останні новини

13-14 вересня 2021 року в Реколекційно-відпочинковому Центрі «Світлиця» в Брюховичах відбулася дводенна робоча зустріч протопресвітерів Львівської Архиєпархії, присвячена...
8 вересня 2021 року у Львові стартували “Дні УКУ” – святкування з нагоди початку нового академічного року. У...
14 вересня 2021 року в дитячому просторі дошкільної освіти «Ангелики», що діє при Домі Милосердя Святого Миколая у...
13 вересня 2021 року відбулися перші осінні деканальні збори під головуванням Протосинкела Львівської Архиєпархії Преосвященного владики Володимира. Зустріч...
Як душпастир, не можу уявити життя Церкви без молоді і молодіжної спільноти. Тут нема потреби навіть говорити про...