Чин священичого парастасу та похорону новопреставленого о. Миколая Кушніра

-
Post font size
+

20 липня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що у с. Дубровиця, Синкел у справах мирян Львівської Архиєпархії о. Ігор Кунець у співслужінні декана Янівського протопресвітеріату о. Ігора Микуша та численного духовенства звершили Чин священничого парастасу за новопреставленим о. Миколаєм Кушніром.

Після завершення Богослужіння Синкел зачитав та вручив декрет новому адміністратору храму – о. Володимиру Підгірному.

21 липня Божествену Літургію та Чин похорону звершив Преосвященний владика Петро, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії.

У своєму пастирському слові Владика наголосив, що отець Миколай здійснював своє душпастирське служіння в селі Дубровиця 49 років. Опісля завершення заупокійного Богослужіння Преосвященний владика Петро висловив співчуття родині новопредставленого та пригадав про скороминучість людського життя і християнське розуміння смерті.

Нехай Господь прийме душу раба свого протоієрея Миколая до Небесного Царства. Вічная пам’ять!

Останні новини

13-14 вересня 2021 року в Реколекційно-відпочинковому Центрі «Світлиця» в Брюховичах відбулася дводенна робоча зустріч протопресвітерів Львівської Архиєпархії, присвячена...
8 вересня 2021 року у Львові стартували “Дні УКУ” – святкування з нагоди початку нового академічного року. У...
14 вересня 2021 року в дитячому просторі дошкільної освіти «Ангелики», що діє при Домі Милосердя Святого Миколая у...
13 вересня 2021 року відбулися перші осінні деканальні збори під головуванням Протосинкела Львівської Архиєпархії Преосвященного владики Володимира. Зустріч...
Як душпастир, не можу уявити життя Церкви без молоді і молодіжної спільноти. Тут нема потреби навіть говорити про...