Чин священичого парастасу та похорону новопреставленого о. Миколая Кушніра

-
Post font size
+

20 липня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що у с. Дубровиця, Синкел у справах мирян Львівської Архиєпархії о. Ігор Кунець у співслужінні декана Янівського протопресвітеріату о. Ігора Микуша та численного духовенства звершили Чин священничого парастасу за новопреставленим о. Миколаєм Кушніром.

Після завершення Богослужіння Синкел зачитав та вручив декрет новому адміністратору храму – о. Володимиру Підгірному.

21 липня Божествену Літургію та Чин похорону звершив Преосвященний владика Петро, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії.

У своєму пастирському слові Владика наголосив, що отець Миколай здійснював своє душпастирське служіння в селі Дубровиця 49 років. Опісля завершення заупокійного Богослужіння Преосвященний владика Петро висловив співчуття родині новопредставленого та пригадав про скороминучість людського життя і християнське розуміння смерті.

Нехай Господь прийме душу раба свого протоієрея Миколая до Небесного Царства. Вічная пам’ять!

Останні новини

24 липня 2021 року відбулася чисельна проща з Пустомит до Зарваниці. У ній взяли участь понад 500 осіб....
У ці дні в м. Скадовськ триває щорічний християнський табір «Мандрівка з Христом» для молоді парафії влкмч. Юрія...
20 липня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що у с. Дубровиця, Синкел у справах мирян Львівської Архиєпархії о....
Висловлюємо щирі співчуття! Відійшов до вічності о. Микола Кушнір, довголітній парох храму Покрову Пресвятої Богородиці с. Дубровиця Янівського...
Шестеро мам та чотирнадцять дітей протягом чотирьох днів відпочивали у Сколівських Карпатах. За підтримки управління соціального захисту департаменту...