Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» організував сімейний табір «Відпочинок заради єднання»

-
Post font size
+

Шестеро мам та чотирнадцять дітей протягом чотирьох днів відпочивали у Сколівських Карпатах.

За підтримки управління соціального захисту департаменту соціальної політики ЛМР проєкт «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні» Благодійного фонду «Карітас-Львів УГКЦ» організував сімейний табір «Відпочинок заради єднання» для сімей бенефіціарів фонду.

Метою табору було здобуття навичок сімейного відпочинку та спільного проведення дозвілля мам з дітьми.

Традиційно програма заходу була насичена: вправи з педагогіки пригод, елементи навчання, прогулянка горами, настільні ігри та активний відпочинок на природі, вечірні обговорення дня та планів на прийдешній день.

Обговорення вправ з пригодницької педагогіки та спільні арттерапевтичні завдання допомогли батькам розібратись з особливостями поведінки дітей в підлітковому віці, зорієнтуватись, як протистояти маніпуляціям, та познайомитись із власним творчим потенціалом.

Ці п’ять днів табору підкреслили учасникам важливість не лише спільного дозвілля та його якості, але й необхідність чітких правил, послідовності у їхньому дотриманні та гумору.

В останній день учасники поділилися враженнями про табір. Серед них були слова однієї з мам – «Я зрозуміла, що можу довіряти своїм дітям, навіть у ситуації, коли чогось не розумію». Одна з учасниць поділилась – «Треба дотримуватись правил та бути щирою».

Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» дякує управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики ЛМР за підтримку!

Повідомила команда БФ «Карітас-Львів УГКЦ»

Останні новини

24 липня 2021 року відбулася чисельна проща з Пустомит до Зарваниці. У ній взяли участь понад 500 осіб....
У ці дні в м. Скадовськ триває щорічний християнський табір «Мандрівка з Христом» для молоді парафії влкмч. Юрія...
20 липня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що у с. Дубровиця, Синкел у справах мирян Львівської Архиєпархії о....
Висловлюємо щирі співчуття! Відійшов до вічності о. Микола Кушнір, довголітній парох храму Покрову Пресвятої Богородиці с. Дубровиця Янівського...
Шестеро мам та чотирнадцять дітей протягом чотирьох днів відпочивали у Сколівських Карпатах. За підтримки управління соціального захисту департаменту...