І рибальський турнір для духовенства Львівської Архиєпархії УГКЦ

-
Post font size
+

І рибальський турнір для духовенства Львівської Архиєпархії УГКЦ
25-26 серпня 2021 року
озеро Бердихів
(до участі запрошуються єпископи, священники, диякони, монахи та монахині Львівської Архиєпархії УГКЦ)

Правила та умови участі у турнірі:

1. Турнір відбуватиметься у формі фестивалю (дозволяється використовувати усі типи вудилищ, окрім спінінга). Також дозволяється перебування у секторі осіб, які не беруть участі у турнірі (дружина, діти). Про присутність цих осіб також слід вказати при реєстрації. За не учасників турніру внесок не сплачується.
2. На одного члена команди дозволяється два вудилища, кожне з яких будь-якого типу (окрім спініга) з одним гачком кожне.
3. До участі у турнірі допускаються команди (вітається назва команди) із двох осіб, які попередньо зареєструвалися та сплатили внесок за участь у турнірі. Останній день реєстрації – 15 серпня 2021 року.
4. Внесок за участь у турнірі – 500 гривень з команди – сплачується при реєстрації.
5. У разі відмови від участі слід попередити організаторів завчасу. Внесок у такому випадку не повертається.
6. Турнір розпочнеться 25 серпня 2021 року Божественною Літургією у храмі Собору Пресвятої Богородиці та обручника Йосифа у с. Прилбичі о 9:00. Безпосередня реєстрація учасників, жеребкування секторів лову та початок риболовлі розпочнеться на озері Бердихів об 11:00.
7. О 12:00 реєстрація закривається. Хто запізнився, до участі у турнірі допущений не буде.
8. Завершується турнір 26 серпня об 11:00 закриттям риболовлі та турнірних таблиць, 12:00 – підсумком результатів та нагородженням переможців (нагородження проводиться тільки у одній категорії. Якщо команда перемогла у кількох номінаціях, то вибирає одну. За іншу нагороду отримує наступна за місцем команда).
9. Оцінювання проводитиметься у трьох категоріях: 1) найбільша маса виловленої риби (оцінюється по трьох найбільших спійманих рибинах. До заліку береться короп та білий амур). Зважування проводиться за участі представників команди сусідніх секторів, та вноситься у табель, який видаватиметься при реєстрації (прохання подбати за ваги); 2) Найбільша спіймана риба (оцінювання на цих же ж умовах, що у першій категорії); 3) найбільша кількість спійманих рибин. (Оцінюється за участі представників команд сусідніх секторів на 11:00 26.08 та вноситься як останній запис у табель змагань. До заліку береться будь яка виловлена риба, окрім коропа та білого амура).
10. Нагородження проводиться за перше місце у кожній категорії
11. Для реєстрації та у разі виникнення питань звертатися за тел. 0679099499 (свящ. Василь Урбанович)

Останні новини

13-14 вересня 2021 року в Реколекційно-відпочинковому Центрі «Світлиця» в Брюховичах відбулася дводенна робоча зустріч протопресвітерів Львівської Архиєпархії, присвячена...
8 вересня 2021 року у Львові стартували “Дні УКУ” – святкування з нагоди початку нового академічного року. У...
14 вересня 2021 року в дитячому просторі дошкільної освіти «Ангелики», що діє при Домі Милосердя Святого Миколая у...
13 вересня 2021 року відбулися перші осінні деканальні збори під головуванням Протосинкела Львівської Архиєпархії Преосвященного владики Володимира. Зустріч...
Як душпастир, не можу уявити життя Церкви без молоді і молодіжної спільноти. Тут нема потреби навіть говорити про...