Сорокаліття вічних монаших обітів Митрополита Львівського

-
Post font size
+

2 липня 2021 року виповнюється сорокаліття вічних обітів, що їх у Згромадженні Найсвятішого Ізбавителя склав ієромонах Ігор, нинішній Архиєпископ і Митрополит Львівський.

Майбутній Архиєрей вступив до монастиря Згромадження Найсвятішого Ізбавителя 1973 року – в 1974 році тут розпочався його новіціят, а в 1975 році було складено перші обіти. Служіння ієромонаха Ігоря припало на часи підпілля та легалізації Української Греко-Католицької Церкви, якої він невтомно добивався разом з ієрархами та духовенством. Усі ці роки він як добрий душпастир, а відтак Архиєрей, жертовно віддавав себе Богові та людям.

На фото: ієромонах Ігор (Возьняк), владика Софрон (Дмитерко), владика Филимон (Курчаба), владика Павло (Василик), о. володимир (Війтишин), о. Григорій Сімкайло на Красній площі в Москві (1989) – початок голодування на Арбаті.

Ми дякуємо Господеві за особливий дар – гідного провідника, який є великим взірцем для всіх богопосвячених осіб. Його життя – приклад доброго монашества, скромності й щирої молитви, а найбільше – повної довіри до Бога, який своєю десницею сам провадить людину до спасення.

Дякуємо Вам, Високопреосвященний владико, за Ваш мужній вибір відгукнутися на поклик Господа, через який Він дарував нашій Церкві доброго пастиря. Нехай служіння Йому надалі кріпить Вас на дусі й утверджує в Його мирі та правді звершувати життєвий шлях.

Молимося до небесного Отця за Вас і за добрі покликання у святій Церкві, які Ви своїм прикладом свідчите. Нехай милосердний Господь обдаровує Вас повнотою своїх благодатей!

Останні новини

Неділя святих Отців, Ді 20,16-18,28-36. Ів 17,1-13 (о. д-р Турконяк Р.) Собор святого Юрія 28.05.2023. Вчора ввечері, коли...
Слово Боже. Отак мовив Ісус, а підвівши очі свої до неба, проказав: «Отче, прийшла година! Прослав свого Сина,...
У середу, 24 травня, за участі Митрополита і Архиєпископа Львівського Ігоря відбувся 9-ий науково-практичний загальноархиєпархіальний літургійний круглий стіл...
Слово Боже. І все, що попросите в моє ім’я, те вчиню, щоб Отець у Сині прославився. Вчиню, коли...
Слово Боже. «Господи, – каже до нього Тома, – не знаємо, куди Ти йдеш. І як нам знати...