У Львові презентували програму святкувань 20-ліття приїзду до України святого Івана Павла ІІ

-
Post font size
+

8 червня 2021 року у Львівській міській раді відбувся брифінг, на якому презентували загальноміську програму святкування 20-літнього ювілею приїзду до України святого Папи Римського Івана Павла ІІ.

Директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко розповів про заходи, які організовує міська рада Львова. Зокрема, 24 червня відбудеться святкова сесія ЛМР та урочиста академія, присвячена ювілею події, а відтак – відкриття проспекту Святого Івана Павла II (перейменування частини вулиці Хуторівки).

Святкування, передбачені в Римо-Католицькій Церкві, анонсував о. Олександр Кусий, директор душпастирства ЗМІ у Львівській Архидієцезії РКЦ. Серед них – духовний концерт 25 червня, театральна вистава та благословення пам’ятника святителеві та Божественна Літургія 26 червня.

Детальну програму святкувань Львівської Архиєпархії представили о. Орест Фредина та о. Тарас Карвацький, душпастирі парафії Різдва Пресвятої Богородиці у Львові, а також о. Павло Дроздяк, керівник пресслужби Курії Львівської Архиєпархії. Святкування розпочнуться 13 червня і триватимуть до 27 червня, охоплюючи як літургійний, так і просвітницький, духовно-мистецький, спортивний аспекти. Участь в загальноміських урочистостях візьме Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор, єпископи Синоду, душпастирі та вірні. Кульмінаційною подією буде Літургія 27 червня, яку очолить Глава УГКЦ; окрім того передбачено ряд молитовних та реколекційних заходів, а також велопроща, що відбудеться 19 червня маршрутом перебування у Львові свтого Папи Римського Івана Павла ІІ. У Львівській Архиєпархії ювілейні святкування поєднаються також із Всеукраїнською прощею до Страдчу, приурочену Дневі мирянина 26 червня, яку також провадитиме Блаженніший Святослав.

Останні новини

12 червня 2021 року відбулася IX Всеукраїнська медична проща до Страдчу «Моє милосердя змінює світ», яку організувала Комісія...
У суботу 12 червня 2021 року спільнота "Оселя" святкує вісімнадцяту річницю з дня свого заснування. З цієї нагоди...
З 13 до 27 червня з нагоди 20-ліття візиту до України святого Папи Римського Івана Павла ІІ у...
8 червня 2021 року у Львівській міській раді відбувся брифінг, на якому презентували загальноміську програму святкування 20-літнього ювілею...
8 червня 2021 року в конференц-залі Курії Львівської Архиєпархії (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбулися червневі збори...