Червнева зустріч протопресвітерів Львівської Архиєпархії

-
Post font size
+

8 червня 2021 року в конференц-залі Курії Львівської Архиєпархії (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбулися червневі збори протопресвітерів Львівської Архиєпархії під головуванням Синкела у справах духовенства та священничих родин о. Юрія Чудяка.

Зустріч була присвячена обговоренню низки заходів, що відбудуться у червні в Львівській Архиєпархії. Зокрема, о. Іван Колтун, парох парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч розповів про цьогорічне проведення традиційної Страдецької прощі з урахуванням карантинних обмежень. Проща, приурочена Дню мирянина, відбудеться 26 червня 2021 року, і її очолить Блаженніший Святослав, проте Богослуження прощі будуть звершені з чіткими обмеженнями кількості прочан та максимальним забезпеченням усіх вимог карантину.

Програму святкування 20-ліття приїзду до України Святішого Отця Папи Римського Івана Павла ІІ представили о. Орест Фредина та о. Тарас Карвацький, закцентувавши на молитовних та мистецьких заходах, що будуть відбуватися на парафії Різдва Пресвятої Богородиці у Львові з 13 до 27 червня. Участь у них також візьме Отець і Глава нашої Церкви разом із Митрополитом Львівським.

Голова Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії о. Володимир Битюга анонсував вишкіл для духівників та аніматорів парафіяльних молодіжних спільнот, що відбудеться 17 червня у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа м. Львів, вул. Хуторівка, 35Б). Цей захід стане тренігом щодо організації літніх таборів для молоді. Учасники зможуть довідатися про всі деталі правильної організації табору, а також ознайомитися із пропозиціями його наповнення.

Пані Віра Ценглевич, директор Катехитичного Центру Львівської Архиєпархії, наголосила на потребі оновлення даних щодо катехитичного служіння у всіх деканатах та організації списків катехитів, що звершують це служіння.

Також учасники зустрічі розглянули ряд актуальних економічних та організаційних питань з життя Львівської Архиєпархії.

Світлини

Останні новини

24 липня 2021 року відбулася чисельна проща з Пустомит до Зарваниці. У ній взяли участь понад 500 осіб....
У ці дні в м. Скадовськ триває щорічний християнський табір «Мандрівка з Христом» для молоді парафії влкмч. Юрія...
20 липня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що у с. Дубровиця, Синкел у справах мирян Львівської Архиєпархії о....
Висловлюємо щирі співчуття! Відійшов до вічності о. Микола Кушнір, довголітній парох храму Покрову Пресвятої Богородиці с. Дубровиця Янівського...
Шестеро мам та чотирнадцять дітей протягом чотирьох днів відпочивали у Сколівських Карпатах. За підтримки управління соціального захисту департаменту...