«Стараймося за кожен день дякувати Богові і віднаходити знаки, які Він нам подає», – Митрополит Ігор у розважанні над Божим словом на сьогодні

-
Post font size
+

Стараймося щоб кожен день, який Господь нам дарує ми за нього дякували і бачили знаки, які нам подає Господь Бог для того, щоб ми ще більше в Нього вірили, любили і славили. Про це сказав Архиєпископ і Митрополит Львівський Високопреосвященніший Ігор у розважанні над Божим словом у понеділок 07 червня в Архикатедральному Соборі св. Юра.

Євангеліє: Йо. 11, 47-57.

47. В той час зібрали фарисеї та первосвященики раду на Ісуса й говорили:
– Що нам робити? Той чоловік робить силу чудес!
48. Якщо ми лишимо його так, усі увірують у нього і прийдуть римляни, знищать місто наше й народ наш!
49. Один же з них, Каяфа, що був первосвящеником того року, мовив до них:
50. – Ви не розумієте нічого і не знаєте, що ліпше буде вам, коли один чоловік помре за народ, а не ввесь люд загине.
51. Сказав він це не від себе самого, але тому що був первосвящеником того року і пророкував, що Ісус мав умерти за народ; 52. і не тільки за народ, але й щоб зібрати в одно розсіяних дітей Божих. 53. Від того, отже, дня вони радились між собою, як би його вбити.
54. Тому Ісус не ходив уже більше явно серед юдеїв, але пішов звідти в околицю біля пустині, у місто., зване Ефраїм, і пробував там з учнями своїми. 55. Наближалася юдейська Пасха, і багато людей з краю прибуло перед Пасхою до Єрусалиму, щоб очиститися. 56. Вони шукали Ісуса і, стоячи у храмі, говорили між собою: – Як вам здається? Чи не прийде він на свято? 57. Первосвященики ж і фарисеї дали були наказ, що коли хто довідається, де він, має донести, щоб його схопити.

«Стараймося за кожен день дякувати Богові і віднаходити знаки, які Він нам подає», – Митрополит Ігор у розважанні над Божим словом на сьогодні», – Митрополит Ігор у розважанні над Божим словом на сьогодні

У своїй проповіді Митрополит Ігор звернув увагу, що книжники, фарисеї, злобні юдеї воювали проти Ісуса.
Ми чули, – каже проповідник, – як святий євангелист Іван, учень Ісуса Христа, який ходив з Ним і був свідком чудес, переконувався у великій злобі юдеїв.
«Їм навіть чуда не подобалися, які робив Ісус Христос, бо люди вірили в Христа, а вони вірити не хотіли і відкидали Ісуса. Також переслідували, гонили як тільки могли», – зазначив проповідник.
«Людина безбожна не любить того, що добре і що походить від Бога», – переконаний він.
«Шукаймо Божих дарів, знаків і зростаймо у вірі. Стараймося щоб кожен день, який Господь нам дарує ми за нього дякували і бачили знаки, які нам подає Господь Бог для того, щоб ми ще більше в Нього вірили, любили і славили.

Останні новини

12 червня 2021 року відбулася IX Всеукраїнська медична проща до Страдчу «Моє милосердя змінює світ», яку організувала Комісія...
У суботу 12 червня 2021 року спільнота "Оселя" святкує вісімнадцяту річницю з дня свого заснування. З цієї нагоди...
З 13 до 27 червня з нагоди 20-ліття візиту до України святого Папи Римського Івана Павла ІІ у...
8 червня 2021 року у Львівській міській раді відбувся брифінг, на якому презентували загальноміську програму святкування 20-літнього ювілею...
8 червня 2021 року в конференц-залі Курії Львівської Архиєпархії (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбулися червневі збори...