«Стараймося за кожен день дякувати Богові і віднаходити знаки, які Він нам подає», – Митрополит Ігор у розважанні над Божим словом на сьогодні

-
Post font size
+

Стараймося щоб кожен день, який Господь нам дарує ми за нього дякували і бачили знаки, які нам подає Господь Бог для того, щоб ми ще більше в Нього вірили, любили і славили. Про це сказав Архиєпископ і Митрополит Львівський Високопреосвященніший Ігор у розважанні над Божим словом у понеділок 07 червня в Архикатедральному Соборі св. Юра.

Євангеліє: Йо. 11, 47-57.

47. В той час зібрали фарисеї та первосвященики раду на Ісуса й говорили:
– Що нам робити? Той чоловік робить силу чудес!
48. Якщо ми лишимо його так, усі увірують у нього і прийдуть римляни, знищать місто наше й народ наш!
49. Один же з них, Каяфа, що був первосвящеником того року, мовив до них:
50. – Ви не розумієте нічого і не знаєте, що ліпше буде вам, коли один чоловік помре за народ, а не ввесь люд загине.
51. Сказав він це не від себе самого, але тому що був первосвящеником того року і пророкував, що Ісус мав умерти за народ; 52. і не тільки за народ, але й щоб зібрати в одно розсіяних дітей Божих. 53. Від того, отже, дня вони радились між собою, як би його вбити.
54. Тому Ісус не ходив уже більше явно серед юдеїв, але пішов звідти в околицю біля пустині, у місто., зване Ефраїм, і пробував там з учнями своїми. 55. Наближалася юдейська Пасха, і багато людей з краю прибуло перед Пасхою до Єрусалиму, щоб очиститися. 56. Вони шукали Ісуса і, стоячи у храмі, говорили між собою: – Як вам здається? Чи не прийде він на свято? 57. Первосвященики ж і фарисеї дали були наказ, що коли хто довідається, де він, має донести, щоб його схопити.

«Стараймося за кожен день дякувати Богові і віднаходити знаки, які Він нам подає», – Митрополит Ігор у розважанні над Божим словом на сьогодні», – Митрополит Ігор у розважанні над Божим словом на сьогодні

У своїй проповіді Митрополит Ігор звернув увагу, що книжники, фарисеї, злобні юдеї воювали проти Ісуса.
Ми чули, – каже проповідник, – як святий євангелист Іван, учень Ісуса Христа, який ходив з Ним і був свідком чудес, переконувався у великій злобі юдеїв.
«Їм навіть чуда не подобалися, які робив Ісус Христос, бо люди вірили в Христа, а вони вірити не хотіли і відкидали Ісуса. Також переслідували, гонили як тільки могли», – зазначив проповідник.
«Людина безбожна не любить того, що добре і що походить від Бога», – переконаний він.
«Шукаймо Божих дарів, знаків і зростаймо у вірі. Стараймося щоб кожен день, який Господь нам дарує ми за нього дякували і бачили знаки, які нам подає Господь Бог для того, щоб ми ще більше в Нього вірили, любили і славили.

Останні новини

24 липня 2021 року відбулася чисельна проща з Пустомит до Зарваниці. У ній взяли участь понад 500 осіб....
У ці дні в м. Скадовськ триває щорічний християнський табір «Мандрівка з Христом» для молоді парафії влкмч. Юрія...
20 липня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що у с. Дубровиця, Синкел у справах мирян Львівської Архиєпархії о....
Висловлюємо щирі співчуття! Відійшов до вічності о. Микола Кушнір, довголітній парох храму Покрову Пресвятої Богородиці с. Дубровиця Янівського...
Шестеро мам та чотирнадцять дітей протягом чотирьох днів відпочивали у Сколівських Карпатах. За підтримки управління соціального захисту департаменту...