#ПапаЛьвів20: запрошуємо долучитися до святкування 20-ліття візиту Івана Павла ІІ

-
Post font size
+

У період з 13 до 27 червня у Львові з нагоди 20-ліття візиту святого Папи Римського Івана Павла ІІ відбудеться низка святкових заходів, що пройдуть під гаслом: «Не бійтеся бути святими». Від імені пресслужби Курії Львівської Архиєпархії ласкаво запрошуємо усіх, хто бажає, у соціальних мережах поділитися своїми спогадами та світлинами про дні візиту Святішого Отця до України, використовуючи кілька інструментів соцмереж.

Офіційний хештег

Усі дописи у соціальних мережах заохочуємо позначати хештегом #ПапаЛьвів20.
По завершенні святкувань найцікавіші спогади будуть відібрані й опубліковані на сайті Львівської Архиєпархії. Англомовний відповідник хештегу – #PopeLviv20.

Рамка для фотографії профілю

Також користувачі соціальної мережі “Фейсбук” мають можливість встановити рамку на свою світлину профілю.
Добавити рамку можна тут.

Програму заходів та іншу цікаву інформацію, пов’язану з приготуванням відзначення 20-ліття візиту Івана Павла ІІ, можна переглянути на фейсбук-сторінці церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

Пригадаємо, що у червні 2021 року Україна святкує 20-річчя візиту Папи Римського Івана Павла ІІ до України. Під час перебування у Львові Святіший Отець проживав у Митрополичих палатах Святоюрського комплексу, провів зустріч з молоддю, освятив місце під будівництво Духовної семінарії Святого Духа УГКЦ та Українського Католицького Університету.

Останні новини

12 червня 2021 року відбулася IX Всеукраїнська медична проща до Страдчу «Моє милосердя змінює світ», яку організувала Комісія...
У суботу 12 червня 2021 року спільнота "Оселя" святкує вісімнадцяту річницю з дня свого заснування. З цієї нагоди...
З 13 до 27 червня з нагоди 20-ліття візиту до України святого Папи Римського Івана Павла ІІ у...
8 червня 2021 року у Львівській міській раді відбувся брифінг, на якому презентували загальноміську програму святкування 20-літнього ювілею...
8 червня 2021 року в конференц-залі Курії Львівської Архиєпархії (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбулися червневі збори...