Благословення приміщень “Святоюрської кав’ярні”

-
Post font size
+

6 травня 2021 року на Святоюрській горі благословили приміщення майбутньої кав’ярні, яка є проєктом соціального підприємництва. Звершив благословення Митрополит Львівський Високопреосвященний владика Ігор.

У своєму слові до присутніх він висловив побажання, аби працівники, які будуть трудитися у цих стінах, відчували мотивацію та натхнення.

Ініціатива діятиме під егідою благодійної організації “Фундація Духовного Відродження” ЛА УГКЦ. Директорка організації Олена Карнаух розповіла, що наразі вже завершено 80% робіт, і ймовірно через місяць буде відкриття цього простору:

“Дуже багато робіт зроблено і залишилися роботи з плиткою, щоб можна було запросити сюди людей. Ми такий шлях пройшли, що залишилося дуже мало. Тому, що Святоюрська кав’ярня це проєкт, який має нести насамперед благодійну мету думку, ідею, щоб можна було якомога більше суспільно корисних проєктів підтримувати. Тому, це для нас приклад,як можна діяльність зробити самоокупною і якою ми можемо підтримувати соціальні проєкти, зважаючи на нашу місію”.

Джерело: Духовна велич Львова

Останні новини

12 червня 2021 року відбулася IX Всеукраїнська медична проща до Страдчу «Моє милосердя змінює світ», яку організувала Комісія...
У суботу 12 червня 2021 року спільнота "Оселя" святкує вісімнадцяту річницю з дня свого заснування. З цієї нагоди...
З 13 до 27 червня з нагоди 20-ліття візиту до України святого Папи Римського Івана Павла ІІ у...
8 червня 2021 року у Львівській міській раді відбувся брифінг, на якому презентували загальноміську програму святкування 20-літнього ювілею...
8 червня 2021 року в конференц-залі Курії Львівської Архиєпархії (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбулися червневі збори...