Митроф. прот. Роман Кравчик привітав Преосвященного Володимира з ювілеєм хіротонії

-
Post font size
+

Сьогодні дякуємо Богові, що є разом з Вами. Дякуємо за наші спільні молитви і бажаємо Вам гарного подальшого єпископського служіння для розвитку нашої Церкви і нашого народу. Нехай предвічний Бог, який покликав Вас до такого обов’язку, нагороджує Вас здоров’ям і всіма потрібними ласками на Многії і благії літа. Цими словами адміністратор Архикатедрального собору св. Юра митрофорний протоієрей Роман Кравчик привітав владику Володимира з ювілеєм Архиєрейського рукоположення від імені духовенства та вірних.

З нагоди 5-ої річниці Архиєрейського рукоположення, на свято Благовіщення, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Преосвященний Володимир очолив Архиєрейську Літургію в Архикатедральному соборі св. Юра.

Вітаючи вірних з празником Благовіщення, Преосвященний Володимир привітав адміністратора Архикатедрального собору митрофорного протоієрея Романа Кравчика з 30-літтям священничого рукоположення. З цієї нагоди Архиєрей вручив священнику вітальну митрополичу грамоту.

В свою чергу настоятель Архикатедрального собору звернувся до владики Володимира з вітальними словами з нагоди п’ятиліття його Архиєрейського рукоположення.

“П’ять років тому Господь покликав Вас до особливого служіння. Ми дякуємо Богові, що є разом з Вами. Дякуємо за наші спільні молитви і бажаємо Вам гарного подальшого єпископського служіння для розвитку нашої Церкви і нашого народу. Нехай предвічний Бог, який покликав Вас до такого обов’язку, нагороджує Вас здоров’ям і всіма потрібними ласками на Многії і благії літа!”, – побажав митр. прот. Роман Кравчик.

Останні новини

22 квітня 2021 року в Митрополичих Палатах (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбулася щомісячна зустріч протопресвітерів Львівської...
22 квітня 2021 року Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, та в'язничні капелани о. Тарас Мирка та д-н...
21 квітня 2021 року Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, відвідав монастир Згромадження Сестер Милосердя святого Вінкентія...
20 квітня 2021 року відбулася зустріч Синкела в справах духовенства ЛА о. Юрія Чудяка і Референта Курії Львівської...
Колись я був наївним священником, а згодом став наївним єпископом. Бо людина завжди є запальною, має свої ілюзії,...