Владика Володимир очолив Богослуження на початок Декади місійності

-
Post font size
+

29 травня 2020 року на початок Декади місійності, що триває в нашій Церкві від свята Вознесіння до Зіслання Святого Духа, Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, очолив Молебень до Пресвятої Богородиці.

Архиєрей звершив це Богослуження в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) у співслужінні священства Архикатедри. Співом його супроводили студенти Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

Вірні могли єднатися в молитві за допомогою трансляції Живого Телебачення.

По завершенні Молебню владика Володимир виголосив науку про любов Бога до людини.

Моління було звершене в рамках проєкту, присвяченого Декаді місійності. Щоденно Молебень до Богородиці та духовну науку звершує один із єпископів УГКЦ, а через Ютюб-канал та фейсбук-сторінку Живого Телебачення можна слідкувати та долучатися до цієї молитви в будь-якому куточку світу.

Світлини

Останні новини

13-14 вересня 2021 року в Реколекційно-відпочинковому Центрі «Світлиця» в Брюховичах відбулася дводенна робоча зустріч протопресвітерів Львівської Архиєпархії, присвячена...
8 вересня 2021 року у Львові стартували “Дні УКУ” – святкування з нагоди початку нового академічного року. У...
14 вересня 2021 року в дитячому просторі дошкільної освіти «Ангелики», що діє при Домі Милосердя Святого Миколая у...
13 вересня 2021 року відбулися перші осінні деканальні збори під головуванням Протосинкела Львівської Архиєпархії Преосвященного владики Володимира. Зустріч...
Як душпастир, не можу уявити життя Церкви без молоді і молодіжної спільноти. Тут нема потреби навіть говорити про...