Піддиякон Львівської Архиєпархії став доктором морального богослов’я

-
Post font size
+

26 травня 2020 року піддиякон Львівської Архиєпархії Віталій Протасевич успішно захистив докторську дисертацію з морального богослов’я на тему: «La vita virtuosa di fronte alla sfida della cultura consumistica. La risposta del Magistero contemporaneo» (Чеснотливе життя перед викликом культури споживання. Відповідь сучасного Вчення Церкви).

Враховуючи умови карантину, захист дисертації  відбувся в приміщенні бібліотеки Папської Грецької Колегії святого Атанасія в Римі в онлайн-режимі. За захистом спостерігали ректорат та студенти Грецької Колегії, а також рідні і друзі з України, Італії, США, Бельгії, Франції, Австрії та інших країн.

«Культура чеснот веде до внутрішнього і постійного щастя, оскільки це не є швидкоплинне щастя, що походить від володіння матеріальними благами, але євангельське блаженство буття з Богом у перспективі вічності», – пише у своїй докторській праці новий доктор морального богослов’я.

Завдяки вервиці криз, що переживає світ останніми роками, починаючи від кризи економічної та екологічної аж до кризи епідеміологічної та моральної, це дослідження є ще більш актуальним, оскільки автор не лише аналізує сучасну культуру, але й пропонує практичний вихід із кризи, тобто культивування культури чеснот для цілісного розвитку людства.

Довідка:
Віталій Протасевич народився в 1990 році у Тернополі. В 2015 р. закінчив Львівську Духовну Семінарію Святого Духа та Український Католицький Університет. Того ж року продовжив навчання в Папській Академії Альфонсіяна. У 2017 після успішного завершення ліцензіату розпочав роботу над докторатом.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Останні новини

28 вересня 2020 року відбувся день духовної віднови для духовенства Галицького протопресвітерату Львівської Архиєпархії. Зустріч була звершена в...
27 вересня 2020 року, у день свята Всемірного Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ...
27 вересня 2020 року Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, відвідав парафію Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього...
26 вересня 2020 року з нагоди міжнародного дня осіб із вадами слуху в храмі Святого Климентія Папи у...
24 вересня 2020 року в Митрополичих садах на Святоюрській Горі (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбулася зустріч...