Піддиякон Львівської Архиєпархії став доктором морального богослов’я

-
Post font size
+

26 травня 2020 року піддиякон Львівської Архиєпархії Віталій Протасевич успішно захистив докторську дисертацію з морального богослов’я на тему: «La vita virtuosa di fronte alla sfida della cultura consumistica. La risposta del Magistero contemporaneo» (Чеснотливе життя перед викликом культури споживання. Відповідь сучасного Вчення Церкви).

Враховуючи умови карантину, захист дисертації  відбувся в приміщенні бібліотеки Папської Грецької Колегії святого Атанасія в Римі в онлайн-режимі. За захистом спостерігали ректорат та студенти Грецької Колегії, а також рідні і друзі з України, Італії, США, Бельгії, Франції, Австрії та інших країн.

«Культура чеснот веде до внутрішнього і постійного щастя, оскільки це не є швидкоплинне щастя, що походить від володіння матеріальними благами, але євангельське блаженство буття з Богом у перспективі вічності», – пише у своїй докторській праці новий доктор морального богослов’я.

Завдяки вервиці криз, що переживає світ останніми роками, починаючи від кризи економічної та екологічної аж до кризи епідеміологічної та моральної, це дослідження є ще більш актуальним, оскільки автор не лише аналізує сучасну культуру, але й пропонує практичний вихід із кризи, тобто культивування культури чеснот для цілісного розвитку людства.

Довідка:
Віталій Протасевич народився в 1990 році у Тернополі. В 2015 р. закінчив Львівську Духовну Семінарію Святого Духа та Український Католицький Університет. Того ж року продовжив навчання в Папській Академії Альфонсіяна. У 2017 після успішного завершення ліцензіату розпочав роботу над докторатом.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Останні новини

13-14 вересня 2021 року в Реколекційно-відпочинковому Центрі «Світлиця» в Брюховичах відбулася дводенна робоча зустріч протопресвітерів Львівської Архиєпархії, присвячена...
8 вересня 2021 року у Львові стартували “Дні УКУ” – святкування з нагоди початку нового академічного року. У...
14 вересня 2021 року в дитячому просторі дошкільної освіти «Ангелики», що діє при Домі Милосердя Святого Миколая у...
13 вересня 2021 року відбулися перші осінні деканальні збори під головуванням Протосинкела Львівської Архиєпархії Преосвященного владики Володимира. Зустріч...
Як душпастир, не можу уявити життя Церкви без молоді і молодіжної спільноти. Тут нема потреби навіть говорити про...