День духовної віднови для працівників Патріаршої Курії

-
Post font size
+

28 січня 2020 року у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці Патріаршого дому (м. Львів, вул. Хуторівка, 35Б) відбувся день духовної віднови для працівників Патріаршої Курії. Реколектантом став Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

Мета такої ініціативи – створити працівникам Курії нагоду духовно «перезавантажитися», а також відчути приналежність до однієї патріаршої родини.

Традиційно день духовної віднови розпочався з Утрені та Божественної Літургії.

Дорога моя куріальна родино, – такими словами звернувся до присутніх реколектант. – Після празників Церква заохочує нас до праці. Подумаймо разом: якою має бути наша праця у Патріаршій курії? Адже Курія є серцем Церкви, яке доносить кров до всіх судин та найменших капілярів”.

Під час духовних наук владика Володимир виокремив п’ять особливостей роботи в Курії:

Кожна сумлінна праця може бути місцем пошуку святості, а праця в церковних установах має особливий вимір свідчення і відповідальності.

Робота в церковних установах і в Патріаршій курії має широкий вимір служіння.

Діяльність є нагодою для зростання, зокрема праця в Курії вимагає особливої рівноваги і розсудливості.

Робота є нагодою для поширення миру і порозуміння, однак праця в Курії має особливий вимір миру і спокою.

Кожна робота є нагодою для апостольства, однак праця у Курії пропонує особливий шанс для поширення науки Церкви.

За словами реколектанта, керівником чи лідером у церковних структурах не може бути людина, яка не вміє бути одночасно підлеглим. Варто вміти просити поради, пробачення у колег, сприймати виклики у світлі Христової віри, а також пам’ятати, що ми не є чиновниками Патріаршої курії.

Наприкінці владика заохотив працівників Курії приступити до Тайни Покаяння, зауваживши, що для нас сповідь – це не трибунал, а терапія, відтак покута – не кара, а медицина для нашої душі.

Гілки і коріння належать до дерева, виконують важливу роль. Відповідно, Бог хоче бачити нас цілісними людьми, щоб ми належали Всевишньому. Курія – єдиний організм, і Господь Бог прагне, щоб вона здійснювала Його задуми”, – підсумував проповідник.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Останні новини

Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці Салезіян УГКЦ. Салезіяни УГКЦ запрошують на чергову зустріч-реколекції #Пізнай_Своє_Покликання усіх бажаючих юнаків...
У неділю по Богоявленні, 23 січня 2022 року, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, з пастирським візитом,...
Не хочеться думати, що в якійсь сім’ї нині нема Святого Писання. Біблія – це не є сувенір, який...
Зважаючи на збільшення динаміки захворюваності на COVID-19, цього року у Львові не було традиційного освячення води на свято...
Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, та Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, очолили Богослуження свята Богоявлення...