Митрополит відвідав студентський храм блаженного священномученика Олексія Зарицького

-
Post font size
+

18 грудня 2019 року Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський звершив Божественну Літургію в студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького (м. Львів, вул. Лукаша, 3а) з нагоди десятиліття освячення храму.

Співслужили Архиєреєві 18 священнослужителів. На спільну молитву зібралися представники НУ «Львівська політехніка», студенти, випускники та парафіяни храму.

Під час Літургії владика Ігор відзначив правом носіння набедреника і хреста з прикрасами трьох студентських капеланів: о. Юрія Остапюка, голову Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, капелана НУ «Львівська політехніка» та Української академії друкарства, о. Богдана Кулика, капелана Національного лісотехнічного університету та Львівського інституту Університету банківської справи, та о. Романа Довганя, капелана Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Ґжицького та Львівського торговельно-економічного університету.

У слові проповіді Архиєрей пригадав подію освячення храму десять років тому, подякувавши за молитву і жертовність тим, хто долучився до побудови святині, а також закликав довіряти Господеві, віддавати своє життя в Його руки задля справи спасіння, в якій Творець сам провадить людину: «Спасіння душі – це перше завдання кожної людини, бо посади, багатства, авторитет, сила тощо не послужать людині до спасіння, коли вона віддаляється від Бога та наражає себе на вічне осудження».

Після Літургії Митрополит відзначив грамотами також п. Юрія Бобала, ректора НУ «ЛП», та п. Володимира Артемовича, фундатора храму.

Джерело: Фейсбук-сторінка Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ

Останні новини

Неділя святих Отців, Ді 20,16-18,28-36. Ів 17,1-13 (о. д-р Турконяк Р.) Собор святого Юрія 28.05.2023. Вчора ввечері, коли...
Слово Боже. Отак мовив Ісус, а підвівши очі свої до неба, проказав: «Отче, прийшла година! Прослав свого Сина,...
У середу, 24 травня, за участі Митрополита і Архиєпископа Львівського Ігоря відбувся 9-ий науково-практичний загальноархиєпархіальний літургійний круглий стіл...
Слово Боже. І все, що попросите в моє ім’я, те вчиню, щоб Отець у Сині прославився. Вчиню, коли...
Слово Боже. «Господи, – каже до нього Тома, – не знаємо, куди Ти йдеш. І як нам знати...