Жовтень 2017

  • 31 жовтня 2017 року підтверджено на уряді адміністратора парафії св. Миколая і св. Івана Христителя у с. Старому Селі Звенигородського деканату о. д-ра Сергія Стесенка (Вих. ЛВ 17/1844);
  • 20 жовтня 2017 року о. Миколу Проціва іменовано адміністратором парафії Христа Царя у с. Поріччя Янівського деканату (Вих. ЛВ 17/1851);
  • 20 жовтня 2017 року о. Івана Колтуна відкликано з уряду адміністратора парафії Христа Царя у с. Поріччя Янівського деканату (Вих. ЛВ 17/1850);
  • 19 жовтня 2017 року о. д-ру Сергієві Стесенку в період з 19 по 30 жовтня 2017 року делеговано виконувати обов’язки Протосинкела Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/1758);
  • 17 жовтня 2017 року о. Андрія Микитюка відкликано з уряду директора підприємства релігійної організації “Світлиця” Львівської Архиєпархії (вул. Широка, 4, м. Львів-Брюховичі) (Вих. ЛВ 17/1849);
  • 17 жовтня 2017 року проголошено про заснування парафії святих рівноапостольних Константина і Олени (вул. Малоголосківська, 7, м. Львів) Шевченківського деканату (Вих. ЛВ 17/1847). Адміністратором парафії призначено о. Андрія Кендзьора (Вих. ЛВ 17/1848);
  • 17 жовтня 2017 року о. Юрія Свистуна відкликано з уряду сотрудника парафії Зіслання Святого Духа (вул. Зелена, 106, м. Львів) Галицького деканату (Вих. ЛВ 17/1840) та іменовано сотрудником парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці (вул. Пасічна, 83, м. Львів) Личаківського деканату (Вих. ЛВ 17/1841);
  • 17 жовтня 2017 року о. Петра Рака іменовано адміністратором парафії Матері Божої Неустанної Помочі (вул. Вахнянина, 7, м. Львів) Личаківського деканату (Вих. ЛВ 17/1839);
  • 17 жовтня 2017 року диякона Івана Гриба відкликано від дияконського служіння на парафії святих Кирила і Методія (вул. Сумська, 3/11, м. Львів) Сихівського деканату (Вих. ЛВ 17/1837) та скеровано на дияконське служіння у БФ “Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького” (вул. Озаркевича, 4), (Вих. ЛВ 17/1838);
  • 17 жовтня 2017 року о. Андрія Джигалюка відкликано з уряду сотрудника парафії Успення Пресвятої Богородиці (вул. Максимовича, 2, м. Львів) Сихівського деканату (Вих. ЛВ 17/1835) та іменовано адміністратором парафії Собору Пресвятої Богородиці у с. Старе Село Звенигородського деканату (Вих. ЛВ 17/1836);
  • 17 жовтня 2017 року о. Богдана Кузьмича відкликано з уряду завідателя парафії Собору Пресвятої Богородиці у с. Старе Село Звенигородського деканату (Вих. ЛВ 17/1833) та іменовано сотрудником парафії Успення Пресвятої Богородиці (вул. Максимовича, 2, м. Львів) Сихівського деканату (Вих. ЛВ 17/1834);
  • 16 жовтня 2017 року повідомлено про зміну назви парафії Усікновення Голови св. Івана Хрестителя на св. Миколая і св. Івана Христителя у с. Старому Селі Звенигородського деканату (Вих. ЛВ 17/1824);
  • 15 жовтня 2017 року диякон Василь Золотий був рукоположений в сан пресвітера Кир Володимиром, Єпископом помічником Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/).
АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube